Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!
Preferowana godzina kontaktu:
TAK - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej

Wyślij zapytanie
TAK - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o zarządzaniu najmem? Zadzwoń: Dariusz Kłosiński +48 512 081 909

lub wypełnij formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o zarządzaniu najmem? Zadzwoń: Dariusz Kłosiński +48 512 081 909

lub wypełnij formularz kontaktowy

Zarządzanie Wynajmem Mieszkań Katowice - Zarządzanie Najmem - Obsługa Najmu

Zadzwoń i zapytaj o ofertę +48 512 081 909

Naszą ofertą kierujemy do wszystkich właścicieli mieszkań w Katowicach, którzy planują przeznaczyć je na wynajem a z różnych względów nie mogą robić tego osobiście. Od wielu lat Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. opiekuje się nieruchomościami przeznaczonymi do najmu w Katowicach stając się doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem.

Współpraca z nami zwykle obejmuje :

 • konsultacje w/s profesjonalnego przygotowania nieruchomości do wynajmu
 • wsparcie dedykowanego do mieszkania opiekuna
 • stała pomoc ze strony Biura Obsługi Klienta bok@fiestazn.pl +48 516 240 340
 • dobór w oparciu o dokumenty  właściwych bezpiecznych najemców
 • nadzorowanie, przygotowanie i podpisanie profesjonalnej, bezpiecznej umowy najmu,
 • sporządzanie protokołów zdawczo odbiorczych i dokumentacji fotograficznej
 • comiesięczne przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu (faktura / rozliczenie)
 • regularna kontrola najemców w trakcie trwania umowy najmu
 • monitorowanie stanu technicznego mieszkania, logistyka usuwania awarii i usterek
 • nadzór i egzekwowanie płatności z tytułu umowy najmu, mediów i opłat należnych administracji
 • w oparciu o odpowiednie pełnomocnictwo reprezentowanie właściciela wobec najemców i instytucji w sytuacjach niezbędnych do realizacji umowy o zarządzanie najmem,
 • prawidłowe zakończenie umowy najmu wraz z rozliczeniem mediów i kaucji najemcy.

Usługa zarządzania najmem w Fiesta ZN sp. z o.o. to czynności które powinien wykonywać właściciel każdego mieszkania przeznaczonego do najmu w Katowicach. Gdy lokal tego wymaga, właściciel może liczyć konsultacje wspierające przygotowanie nieruchomości do najmu. Warto pamiętać że właściwie przygotowane mieszkanie do najmu zawsze cieszy się większym zainteresowaniem najemców.

Obsługa długoterminowego wynajmu w Fiesta ZN Sp. z o.o. ma charakter całościowy i jest skierowana do wszystkich właścicieli katowickich mieszkań, apartamentów, domów i lokali komercyjnych.

Jednym z najważniejszych elementów zarządzania najmem jest bezpieczeństwo. To właśnie z tego powodu wielką wagę przykładamy do  skrupulatnej selekcji i weryfikację najemców. Dobór najemców odbywa się zawsze w oparciu o stosowne dokumenty. Zawieramy bezpieczne, dedykowane do zarządzania,  umowy wynajmu, nadzorujemy rozwiązywanie problemów technicznych i eksploatacyjnych. Opcjonalnie każdy właściciel może skorzystać z rozliczenia dochodu od najmu w formie ryczałtu ewidencjonowanego (PIT28 ).

Ze względu na różne oczekiwania zakres wykonywanej przez nas usługi zarządzania najmem ustalamy indywidualnie starając się odpowiedzieć na konkretne potrzeby naszych klientów.

Opłata za zarządzanie wynosi 10% i ma charakter ryczałtowy, obejmując wszystkie czynności związane z realizowaniem umowy o zarządzanie. W związku z tym nie ma dodatkowych opłat np. za dojazd do lokalu. 10% opłata za wykonywanie usługi zarządzania najmem jest pobierana tylko wtedy gdy nieruchomość jest wynajęta tzn. nie ma żadnych opłat „administracyjnych” wtedy gdy nieruchomość nie jest wynajęta.

Wtedy gdy rozpoczynamy współpracę, przy wprowadzaniu nieruchomości do najmu (sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych, sporządzanie dokumentacji fotograficznej, sprawdzanie instalacji i stanu technicznego lokalu itd) jest pobierana jednorazowa opłata startowa wynosząca 50% miesięcznego czynszu. Opłata ta nie jest związana z zarządzaniem nieruchomością i jest pobierana tylko raz, przy pierwszej umowie najmu. Przy kolejnych umowach  najmu i przy wprowadzaniu kolejnych najemców właściciel nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Formularz kontaktowy

TAK - wysyłając wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty

Aglomeracja Śląska (konurbacja górnośląska) - lista miast w których Fiesta Zarządzanie Najmem świadczy usługę kompleksowej obsługi najmu:

 • Będzin
 • Bieruń
 • Bytom
 • Chorzów
 • Czeladź
 • Dąbrowa Górnicza
 • Gliwice
 • Imielin
 • Jaworzno
 • Katowice
 • Kobiór
 • Lędziny
 • Mikołów
 • Mysłowice
 • Piekary Śląskie
 • Radzionków
 • Ruda Śląska
 • Siemianowice Śląskie
 • Sosnowiec
 • Świętochłowice
 • Tarnowskie Góry
 • Tychy
 • Wojkowice
 • Zabrze

Katowice to miasto, którego nikomu przedstawiać nie trzeba, bowiem od bardzo wielu lat zajmuje ono bardzo istotną pozycję na mapie Polski. Liczba niespełna 300 tys. mieszkańców pozwoliła uplasować się stolicy województwa śląskiego na 10 miejscu w rankingu odnoszącym się do liczby ludności, oraz 12 w zestawieniu mającym na uwadze całkowitą powierzchnię. Wspominając o Katowicach należy podkreślić, że miasto jest niezwykle znaczącym ośrodkiem gospodarczym, a w jego obrębie znajduje się również wiele renomowanych uczelni oraz atrakcji o charakterze kulturalnym, turystycznym i sportowym.

Zarządzanie i obsługa najmu Katowice

Katowice - jedno z najważniejszych miast na mapie Polski

Katowice to największe z miast województwa śląskiego, a jego początki sięgają XVI wieku, gdy miasto było istotnym ośrodkiem rolniczym oraz kuźniczym. Gwałtowny rozwój Katowic to dopiero wiek XIX i rewolucja przemysłowa do której w znaczący sposób przyczyniła się rozbudowa linii kolejowych w Polsce. Niemniej jednak już kilka wieków wstecz Katowice znane były z licznych kopalni węgla kamiennego, hut, zakładów metalurgicznych, ceramicznych oraz kamieniarskich, ale dopiero rozwój wspomnianej kolei sprawił, iż miasto poczęło zyskiwać swoją pozycję dzięki możliwości eksportu. Obecnie Katowice nadal słynne są z przemysłu i posiadają miano niezwykle ważnego ośrodka gospodarczego, aczkolwiek w mieście bardzo prężnie rozwija się również handel i usługi. Dogodna komunikacja z innymi miastami w kraju i zagranicą to kolejny atut Katowic, który należy wskazać i podkreślić, że aglomeracja katowicka dzięki temu jest siedzibą największych przedsiębiorstw w Polsce.

Katowice - nowoczesne miasto, w którym pamięta się o tradycji

Pomimo tego, że Katowice są dziś miastem prężnie rozwijającym się, a co za tym idzie bardzo ważnym w skali nie tylko Polski, ale całej Europy władze miasta nie zapominają o historii i śląskiej kulturze. Turyści zarówno z zagranicy jak i odległych rejonów kraju podczas wizyty w Katowicach z pewnością nie będą mogli narzekać na brak atrakcji, ponieważ na zwiedzających czekają takie miejsca jak drewniany kościół św. Michała Archanioła z XVI w. w Brynowie (najstarsza budowla w mieście), Pałac Goldsteinów oraz Pałac w Załężu, Archikatedra Chrystusa Króla (największa katedra w Polsce), modernistyczny Drapacz Chmur wzniesiony w latach 1929–1930. Ponadto w Katowicach można zobaczyć śląskie osiedla z przełomu XIX i XX wieku - Nikiszowiec i Giszowiec, największy pomnik w Polsce tj. Pomnik Powstańców Śląskich oraz słynny Katowicki Spodek.

Jak widać miejsce wartych odwiedzenia w Katowicach nie brakuje, a poza tym miasto posiada doskonałą komunikację za sprawą, której można bez trudu dotrzeć w każdy zakątek aglomeracji i cieszyć się urokami Katowic zarówno za dnia jak i korzystać z uroków życia nocnego.

Katowice miastem renomowanych szkół wyższych

W Katowicach działa 20 uczelni wyższych co powoduje, iż miasto jest jednym z największych ośrodków akademickich w Polsce. Takie uczelnie publiczne jak Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego, Akademia Sztuk Pięknych, Politechnika Śląska, Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Śląski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Śląski oraz Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne każdego roku wybierane są przez młodych ludzie z całej Polski oraz z zagranicy, a trzeba zaznaczyć, że uczelnie niepubliczne w Katowicach również nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Według statystyk przeszło 60 tysięcy osób rozpoczyna co roku naukę w Katowicach i pokazuje to wyraźnie renomę miejscowych uczelni oraz przyczynia się wymiernie do rozwoju miasta.

Edukacja, turystyka i gospodarka oraz jej wpływ na katowicki rynek nieruchomości

Katowice są miastem, które ze względu na swoje położenie, walory gospodarcze, mnogość uczelni oraz bogatą historię i kulturę przyciągają wiele osób. To wszystko sprawia, że rynek nieruchomości musi być elastyczny, aby odpowiedzieć na oczekiwania wszystkich zainteresowanych i taki właśnie jest. Mnogość oraz zróżnicowanie ofert wynajmu w Katowicach może stanowić przykład dla innych polskich miast. Właściciele nieruchomości poznali potrzeby osób zainteresowanych wynajmem mieszkań dzięki czemu baza ofert z zakresu wynajmu krótkoterminowego oraz tradycyjnego wynajmu mieszkań i pokoi jest nie tylko bogata, ale również posiada odpowiedni standard. Dlatego też turyści znudzeni hotelami znajdą w Katowicach mieszkania na wynajem krótkoterminowy, studenci będą mogli wybrać wynajem pokoju bądź całego mieszkania na okres nauki, a rodziny z pewnością odnajdą ofertę wynajmu w dogodnej lokalizacji oraz cenie.

Opinie Klientów, którzy powierzyli obsługę najmu
swoich nieruchomości w Katowicach Fiesta Zarządzanie Najmem

Współpracę z firmą Fiesta oceniam bardzo pozytywnie. Zarządzanie najmem jest prowadzone sumiennie i fachowo, jestem informowana na bieżąco o nowych najemcach. Moje obawy co do rzetelności firm zarządzających najmem, które mają różne opinie zostały rozwiane. Polecam Fiestę i mam nadzieję na dalszą udaną współpracę.

Joanna, Katowice

Fiesta opiekuje się od 1,5 roku moim katowickim mieszkaniem zlokalizowanym w dzielnicy Bogudzice. Jak dotąd zarządzanie najmem prowadzone jest tak jak oczekiwałem tj. mój udział jest ograniczony do niezbędnego minimum, a firma zajmuje się od początku do końca tym co do niej należy i co zostało zawarte w umowie. Należę do osób nieufnych i wymagających, zwłaszcza w takiej kwestii jak obsługa najmu mojej nieruchomości, ale Fiesta jak dotychczas spełnia moje oczekiwania i mogę polecić jej usługi.

Grzegorz, Katowice

Stronę wyszukiwano po słowach:

zarządzanie najmem, obsługa wynajmu mieszkań katowice, zarzadzanie najmem, zarządzanie najmem katowice, zarządzanie najmem katowice opinie, zarządzanie wynajmem katowice, zarządzanie wynajmem, zarzadzanie najmem katowice, zarządzanie wynajmem mieszkań katowice, zarządzanie mieszkaniami na wynajem katowice, zarządzanie najmem mieszkań katowice, obsługa najmu katowice, zarządzanie wynajmem mieszkań w katowicach, opieka nad mieszkaniem katowice, zarządzanie najmem nieruchomości, obsługa wynajmu mieszkań, zarządzanie nieruchomościami katowice, zarzadzanie wynajmem, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami, zarządzanie nieruchomościami na wynajem katowice

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies oraz akceptujesz politykę prywatności RODO
Więcej informacji.

Translate »
PSP roms