Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!
Preferowana godzina kontaktu:
TAK - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej

Wyślij zapytanie
TAK - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o zarządzaniu najmem? Zadzwoń: Dariusz Kłosiński +48 512 081 909

lub wypełnij formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o zarządzaniu najmem? Zadzwoń: Dariusz Kłosiński +48 512 081 909

lub wypełnij formularz kontaktowy

Zarządzanie Wynajmem Mieszkań Kielce - Zarządzanie Najmem - Obsługa Najmu

Masz mieszkanie w Kielcach do wynajęcia? Chcesz je bezpiecznie wynajmować?

Zadzwoń +48 512 081 909 lub napisz 

Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości w Kielcach i myślisz o bezpiecznym i stabilnym najmie to usługa zarządzania najmem w Fiesta ZN Sp. z o.o. jest skierowana do Ciebie.

Całościowa i profesjonalna obsługa najmu obejmuje wszystkie czynności o które powinien zadbać właściciel kieleckiego mieszkania przeznaczonego na wynajem.

Oto najważniejsze elementy zarządzania najmem w Fiesta ZN sp. z o.o. :

 • wsparcie i konsultacje przy przekazaniu mieszkania do zarządzania najmem
 • weryfikacja najemców w oparciu m.in. o dokumenty o zatrudnieniu
 • zawarcie a wcześniej przygotowanie, bezpiecznej umowy najmu
 • wsparcie opiekuna dedykowanego do konkretnego mieszkania
 • oprócz dedykowanego opiekuna właściciel może liczyć na stałą pomoc Biura Obsługi Klienta  
 • comiesięczne przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu wraz z raportem
 • jeśli jest taka potrzeba rozliczanie PIT28,
 • kontrola wynajmowanego mieszkania przez regularne wizyty kontrolne
 • koordynacja i logistyka usuwania awarii i wszelkich usterek
 • weryfikowanie i egzekwowanie płatności wynikających z umowy najmu oraz opłat administracyjnych
 • reprezentowanie właściciela (w oparciu o stosowne pełnomocnictwo) wobec najemców, urzędów i instytucji w sytuacjach związanych z realizacją umowy o zarządzanie najmem
 • zakończenie najmu z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji

Gdy sytuacja tego wymaga właściciel może liczyć na wsparcie w zakresie różnych prac dodatkowych nie wchodzących w zakres umowy o zarządzanie, takich jak remonty, home staging czy profesjonalne sprzątanie. Każdorazowo zakres tych pracy ustalamy indywidualnie, we współpracy z właścicielem, pamiętając o tym że dobrze przygotowane mieszkania do najmu krócej czekają na najemcę uzyskując czasem wyższe czynsze najmu.

Zarządzanie i obsługa najmu Kielce

W Fiesta ZN dbamy o dokładną, rzetelną selekcję i weryfikację najemców. Bezpieczeństwo przede wszystkim! Zawieramy bezpieczne i kompletne umowy najmu, rozwiązujemy wszelkie problemy techniczne i eksploatacyjne związane z użytkowaniem lokalu. Na życzenie właściciela rozliczamy podatki (PIT28) związane z wynajmowanymi nieruchomościami.

Samodzielne zajmowanie się nieruchomością to czasochłonny, złożony i trudny proces .

Współpracując z Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. i powierzając nam opiekę nad wynajmowanym mieszkaniem unikniesz większości błędów popełnianych przez kieleckich właścicieli nieruchomości a dzięki sprawdzonym procedurom zwiększysz dochody z najmu.

Płacisz tylko gdy mieszkanie jest wynajęte! Tylko 10% czynszu najmu netto to koszt wykonywania usługi zarządzania najmem, pobierany tylko wtedy gdy nieruchomość jest wynajęta. Opłata ta obejmuje wszystkie czynności związane z obsługą najmu, w związku z tym nie ma opłat np. za dojazd do lokalu.

Opłata startowa pobierana jest tylko raz. Gdy podpisujemy pierwszą umowę najmu, wtedy gdy sporządzamy pierwsze protokoły zdawczo-odbiorcze, techniczną dokumentację fotograficznej, gdy sprawdzamy instalacje i stanu techniczny lokalu pobieramy jednorazową opłatę startową. Jednorazowa opłata startowa jest rozliczana przy pierwszej umowie najmu. Opłata ta nie jest związana z zarządzaniem nieruchomością.  Przy kolejnych umowach  najmu i przy wprowadzaniu kolejnych najemców właściciel nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Zarządzanie najmem Kielce cena, cennik - Zadzwoń - Ile kosztuje zarządzanie najmem mieszkań w Kielcach?

Formularz kontaktowy

TAK - wysyłając wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty

Najczęściej zadawane pytania w trakcie spotkań...

1. Czy mogę załatwić formalności związane z przekazaniem nieruchomości do zarządzania bez konieczności przyjazdu do Kielc?

Tak, nie powinno być z tym problemu. Wielu naszych klientów przekazało nam zarządzanie wynajmem swoich kieleckich nieruchomości przeprowadzając całą procedurę zdalnie. To czego niezbędnie potrzebujemy do obsługi najmu mieszkania to pełnomocnictwo na podstawie którego będziemy mogli podpisywać umowy najmu i występować w państwa imieniu wobec urzędów i instytucji. Takie pełnomocnictwo można wstawić w najbliższym konsulacie lub u notariusza czy prawnika. Pełnomocnictwo to tylko jedna z kilku rzeczy które potrzebujemy na początku współpracy. Dokładną listę i procedurę postępowania ustalamy w bezpośrednim kontakcie.

2. Jaki powinien być miesięczny czynsz najmu za moje kieleckie mieszkanie?

Uważamy że czynsz za wynajmowane mieszkanie / lub inną nieruchomość / powinien być na poziomie gwarantującym bezpieczną ciągłość najmu. To znaczy że, powinien być z punktu widzenia najemcy atrakcyjny. Dla każdej kieleckiej nieruchomości wysokość miesięcznej opłaty będzie inna. Na rentowność i ekonomiczny sens wynajmowania mieszkania należy patrzeć tylko w długiej perspektywie czasowej, np. 5 / 10 letniej. Przyjmując taki punkt widzenia strategicznie i ekonomicznie uzasadnione jest ustawianie czynszu najmu na poziomie odrobinę poniżej średnich cen rynkowych dla danego typu nieruchomości, ponieważ ciągłość najmu i tak zagwarantuje nam właściwy przychód i zadowalającą rentowność. Atrakcyjna cena w oczywisty sposób powoduje także większe zainteresowanie ze strony najemców a co za tym idzie umożliwia właściwy wybór tych najbardziej odpowiedzialnych partnerów do najmu. Taka strategia przesądza nie tylko o sukcesie finansowym ale ma także niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo najmu ponieważ mamy realną możliwość wybierania (z wielu) najlepszych najemców.

Opinie Klientów, którzy powierzyli obsługę najmu
swoich nieruchomości w Kielcach Fiesta Zarządzanie Najmem

Od kwietnia 2018 korzystam z usług biura zarządzania mieszkaniami Fiesta nieruchomości, moim "kontaktem" jest pani Anna Smakuszewska. Ponieważ jestem na innym kontynencie potrzebowałam firmy która kompleksowo przejmie moje zobowiązania względem poprzedniego najemcy, znajdzie nowego i przeprowadzi procedurę najmu i rozliczeń w sposób najwygodniejszy i najbezpieczniejszy dla mnie. Udało się! Dostałam listę potrzebnych informacji i dokumentów oraz projekt umowy który był bardzo sensowny. Po kilku wymianach maili podpisaliśmy umowę i przesłałam do pani Anny wszystkie niezbędne dokumenty, a dalej już wszystko potoczyło się pod okiem Fiesty. Pani Anna symetrycznie dzieli swoją uwagę na wynajmującego i najemcę. Zdarzało się nie raz, że i mnie monitowała o ubezpieczenie czy informacje niezbędne dla wynajmującego. Rozliczenia odbywają się co miesiąc i są bardzo klarowne. Bardzo polecam, szczególnie tym którzy mieszkają poza granicami Polski, bo choć najtaniej nie jest to w mojej opinii naprawdę warto.

Barbara, Kielce

Po niespełna pół roku oceniam pracę firmy Fiesta bardzo wysoko. Świadczy ona dla mnie usługi w zakresie zarządzania najmem i wywiązuje się z tego zadania doskonale. Wcześniej na własną rękę zajmowałam się wszystkimi sprawami związanymi z wynajmowanie mojego niewielkiego mieszkania w Kielcach, ale z racji tego, że od dwóch lat na stałe mieszkam na południu Polski było to kłopotliwe. Teraz najem prowadzony jest bardzo dobrze i co dla mnie istotne systematycznie, gdyż wcześniej zdarzały mi się przestoje i mieszkanie stało puste. Podsumowując: Jestem bardzo zadowolona z usług Fiesty, kontraktowe ustalenia są realizowane w 100%, a kontakt z firmą od początku jest wzorowy. Wobec tego POLECAM 🙂

Magda, Kielce

Stolica województwa świętokrzyskiego, czyli dynamicznie rozwijające się miasto przyjazne dla swoich mieszkańców, turystów i przedsiębiorców.

Wspominając o Kielcach trzeba podkreślić olbrzymi skok cywilizacyjny jaki na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat odnotowało miasto. Stało się to przede wszystkim za sprawą inwestycji realizowanych ze środków unijnych, ale dowodzi to jednoznacznie jak ogromny potencjał posiada stolica województwa świętokrzyskiego.

Dziś Kielce można określić mianem aglomeracji, która spełnia wysokie europejskie standardy, a tym samym miasto stało się przyjazne dla swoich mieszkańców i atrakcyjne dla turystów oraz przedsiębiorców, którzy postrzegają Kielce jako miasto z biznesowym potencjałem.

Bogata historia Kielc i liczne zabytki zlokalizowane w mieście jak np. Pałac Biskupów Krakowskich, Bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP czy też Kościół św. Wojciecha to miejsca bardzo interesujące z turystycznego punktu widzenia. Również liczne rezerwaty, a w tym słynna Kadzielnia są na Ziemi Kieleckiej warte zobaczenia i trzeba przyznać, że władze miasta dbają, aby lokalna infrastruktura była dopasowana do potrzeb zarówno mieszkańców jak i przyjezdnych.

Kielecki rynek nieruchomości otwarty na potrzeby przedsiębiorców

Zaznaczyć należy, że Kielce to bardzo ważny w skali Europy ośrodek wystawienniczy, a liczne targi, konferencje i wystawy będące elementem Targów Kielce to bezsprzecznie swoisty powód do dumy dla całego miasta, ale również coś co wyróżnia Kielce. Ogromne zainteresowanie wspomnianymi targami przekłada się wymiernie na jego popularność jako miejsca do rozwoju swoich interesów, a tym samym jest to korzystne zjawisko dla rynku nieruchomości, który w Kielcach rozwija się bardzo dobrze posiadając rozliczne możliwości dla osób zainteresowanych wynajmem w wielu formach.

Dotyczy to zarówno najmu długoterminowego jak i krótkoterminowego. Bogaty zakres opcji wynajmu to oczywiście atut, ale zarazem jest to dla właścicieli nieruchomości pole, na którym należy sprostać określonym wymaganiom. Inwestując w mieszkania przeznaczone na wynajem należy pamiętać o lokalizacji ale nie można zapomnieć o zapewnieniu dobrego standardu, który często jest dla najemców nie mniej ważny.

Kielce - atrakcyjny ośrodek akademicki z potencjałem na rynku nieruchomości

Niewątpliwym wyznacznikiem atrakcyjności Kielc jako rynku nieruchomości jest liczba studentów, która oscyluje w granicach 50 tysięcy co w stosunku do liczby mieszkańców kieleckiej aglomeracji (około 300 tysięcy) daje naprawdę doskonały wynik. Kielce rozwijają się dynamicznie, a w konsekwencji przyciągają studentów, którzy po ukończeniu publicznych bądź niepublicznych uczelni chcą pozostać w mieście i wspinać się po szczeblach kariery zawodowej.

Najbardziej cenione kieleckie uczelnie to oczywiście Politechnika Świętokrzyska, Uniwersytet Jana Kochanowskiego, Świętokrzyska Szkoła Wyższa, ale także Wszechnica Świętokrzyska, Wyższa Szkoła Telekomunikacji i Informatyki oraz Wyższa Szkoła Ekonomii i Prawa im. prof. Edwarda Lipińskiego. Wspomniana liczba studentów przekłada się korzystnie na kielecki rynek nieruchomości.

Ilość miejsc w akademikach, jak zresztą we wszystkich miastach jest ograniczona co powoduje, że młodzi ludzie przyjeżdżający na studia do Kielc muszę znaleźć mieszkanie lub pokój. Duże zapotrzebowanie w zakresie wynajmu to zarazem okazja dla właścicieli nieruchomości, ale tylko wówczas gdy mieszkanie będzie odpowiednio wyposażone i urządzone pod kątem potrzeb studentów. W pierwszej kolejności dla żaków znaczenie ma lokalizacja, toteż najchętniej wybierane są oferty wynajmu nieruchomości w sąsiedztwie uczelni, ale liczba takich mieszkań jest co oczywiste ograniczona i dlatego właściciele dbając o odpowiedni standard swojej nieruchomości na wynajem czynią ofertę atrakcyjniejszą.

Stronę wyszukiwano po słowach:

zarządzanie najmem, obsługa wynajmu mieszkań kielce, zarzadzanie najmem, zarządzanie najmem kielce, zarządzanie najmem kielce opinie, zarządzanie wynajmem kielce, zarządzanie wynajmem, zarzadzanie najmem kielce, zarządzanie wynajmem mieszkań kielce, zarządzanie mieszkaniami na wynajem kielce, zarządzanie najmem mieszkań kielce, obsługa najmu kielce, zarządzanie wynajmem mieszkań w kielcach, opieka nad mieszkaniem kielce, zarządzanie najmem nieruchomości, obsługa wynajmu mieszkań, zarządzanie nieruchomościami kielce, zarzadzanie wynajmem, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami, zarządzanie nieruchomościami na wynajem kielce

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies oraz akceptujesz politykę prywatności RODO
Więcej informacji.

Translate »
PSP roms