Jesteś właścicielem nieruchomości i planujesz jej wynajem? Zależy Ci na profesjonalnej, kompleksowej obsłudze? Jako firma Fiesta ZN Sp. z o.o. chcemy zaproponować Ci zarządzanie najmem, które sprosta Twoim oczekiwaniom.

Nasze usługi obejmują swoim zakresem szeroki pakiet czynności, o które powinien zadbać właściciel nieruchomości przeznaczonej na wynajem w Krakowie, ponieważ naszą ofertę cechuje całościowy charakter.

Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty, a ponadto sprawdzenia opinii właścicieli nieruchomości z Krakowa, którzy dotychczas nam zaufali.

Nasza oferta obejmuje

 • pomoc w przygotowaniu strategii najmu, ustalenie cen, ekspozycja i promocja oferty na portalach
 • prezentacja nieruchomości
 • przygotowanie i podpisanie bezpiecznej umowy najmu
 • wsparcie indywidualnego opiekuna mieszkania
 • wizyty kontrolne w wynajmowanym mieszkaniu
 • kontrola techniczna lokalu i logistyka usuwania usterek
 • rozliczenie i kontrola najmu

Powierzając obsługę wynajmu długoterminowego Twojego mieszkania lub apartamentu firmie Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. zyskujesz:

 • doświadczonego partnera znającego od lat rynek krakowski
 • wysoki zwrot z inwestycji
 • kompleksowość usług
 • profesjonalne doradztwo
 • święty spokój
 • dostęp do panelu klienta online 24h/7 dni w tygodniu (m.in. rozliczenia i faktury w PDF)

Warto rozpocząć współpracę

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

  Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu w Krakowie?

  Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
  Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
  Profesjonalna sesja zdjęciowa
  Ekspozycja oferty w Internecie i prasie
  Szczegółowa weryfikacja najemców na podstawie dokumentów
  Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
  Comiesięczne raporty rozliczeniowe
  Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
  Windykacja najemców

  Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

  Szeroka ekspozycja oferty

  Jako profesjonalna agencja najmu szybko znajdujemy najemców przez odpowiednią dystrybucję ogłoszeń w Internecie i prasie.

  Systematyczne kontrole

  W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

  Pełna dokumentacja

  Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

  Bezpieczna umowa najmu

  Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

  Autorski panel Klienta

  Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

  Korzyści finansowe i wolny czas

  Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

  Kraków i rynek nieruchomości - informacje

  Z roku na rok Kraków zyskuje miano coraz potężniejszej metropolii. Nowe inwestycje i możliwości przyciągają do stolicy małopolski nie tylko kreatywnych przedsiębiorców, ale także młodych ludzi, którzy chcą najpierw zdobywać wiedzę na krakowskich uczelniach, a w przyszłości rozwijać swoje kariery nad Wisłą. Ponadto liczne zabytki i niepowtarzalna atmosfera powodują, że tak jak na przestrzeni ostatnich lat tak i dziś Kraków to miasto będące największą turystyczną atrakcją Polski.

  Kraków – atrakcja turystyczna i ogromny potencjał rynku nieruchomości

  Nie ma wątpliwości co do tego, że Kraków to miasto, które cieszy się największym zainteresowaniem wśród turystów z Polski, jak i zagranicy, a potwierdzają to naturalnie rankingi, w których stolica małopolski od wielu lat plasuje się na samym szczycie. W 2016 roku Kraków odwiedziło ponad 12 milionów turystów – oczywiście do wzrostu o przeszło dwa miliony w stosunku do 2015 roku w dużej mierze przyczyniły się Światowe Dni Młodzieży, ale i tak wynik ten nie pozostawia wątpliwości co do tego, że Kraków to największa turystyczna atrakcja na mapie Polski. Niepowtarzalny, przyjazny dla turystów klimat Grodu Kraka oraz unikatowe zabytki jak np. Stare Miasto wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO, Kościół Mariacki z ołtarzem autorstwa Wita Stwosza, Zamek Królewski na Wawelu powodują, że z roku na rok Kraków cieszy się coraz większą popularnością, a władze miasta stają na wysokości zadania dbając o komfortowe warunki dla przyjezdnych.

  Podkreślając turystyczne walory Krakowa należy wspomnieć także o potencjale, który związany jest z wynajmem nieruchomości, zwłaszcza jeśli chodzi o opcje wynajmu krótkoterminowego. Turyści z kraju i zagranicy obecnie zdecydowanie chętniej decydują się na wynajem nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji, aniżeli było to w latach ubiegłych. Jest to po części trend, a z drugiej strony rozwiązanie korzystne pod względem ekonomicznym i dlatego krakowski rynek nieruchomości w reakcji na rosnące zainteresowanie rozwija się pod tym względem bardzo dynamicznie. Zaznaczyć należy również, że rozważając krótkoterminowy wynajem mieszkań i apartamentów właściciele powinni zadbać o standard nieruchomości, który winien być konkurencyjny w stosunku do ofert hoteli oraz zdawać sobie sprawę, że ta forma wynajmu cieszy się zainteresowaniem zwłaszcza w okresie wakacji co przekład się na nierównomierny rozkład zysków w skali roku.

  Kraków – metropolia i jeden z największych ośrodków akademickich w kraju

  Nie od dziś wiadomo, iż Kraków jest słynnym miastem studenckim. Dziesiątki uczelni i setki kierunków przyciągają żaków nie tylko z województwa małopolskiego, ale z całej Polski, a ponadto z zagranicy. Po ukończeniu studiów bardzo często młodzi ludzie chcą osiedlić się w Krakowie na stałe, zakładać swoje firmy i w Krakowie układać swoje życie, także zawodowe. Tak duży napływ studentów (ponad 150 tysięcy w roku akademickim 2014/2015) oczywiście korzystnie wpływa na rynek nieruchomości i w pewien sposób go kształtuje, a właściciele mieszkań usytuowanych w pobliżu popularnych krakowskich uczelni nie mogą narzekać na brak zainteresowania swoimi ofertami. Trzeba jednak zaznaczyć, że atrakcyjna lokalizacja to jedno, a zagwarantowanie odpowiedniego standardu nieruchomości na wynajem to drugie. To też właściciele nieruchomości, którzy chcą przeznaczyć je na wynajem powinni pamiętać o dostosowaniu mieszkań do potrzeb studentów, wyposażeniu mieszkania w podstawowe sprzęty gospodarstwa domowego oraz łącze internetowe. Ładne i doposażone mieszkanie zawsze bardzo szybko znajduję najemców, nawet jeżeli lokalizacja nie jest „wymarzona”. Cenną wskazówką dla właścicieli nieruchomości w Krakowie jest też rozważenie przeznaczenia mieszkania pod wynajem pojedynczych pokoi. Obecnie bardzo wielu studentów chce skorzystać właśnie z takiej formy wynajmu przede wszystkim ze względów ekonomicznych, a tym samym jest to okazja dla właścicieli, którzy wynajmując pokoje czerpią dochód z kilku źródeł minimalizując ryzyko strat w wypadku pojawienia się niezbyt rzetelnych najemców.

  Rozwój, nowe inwestycje i korzystny wpływ na rynek nieruchomości w Krakowie

  Jak widać turyści i studenci kochają Kraków co przynosi korzyści nie tylko dla włodarzy miasta, ale również dla jego mieszkańców i inwestorów. Miasto rozwija się w szybkim tempie przyciągając przedsiębiorców, którzy chcą w stolicy małopolski prowadzić swoje interesy, a w konsekwencji Kraków jest kierunkiem atrakcyjnym dla osób poszukujących zatrudnienia. Wspomniane aspekty odbijają się bardzo pozytywnie na rynku nieruchomości, a zwłaszcza na rynku wynajmu mieszkań co powoduje, że właściciele muszą zmierzyć się z nowymi standardami, ale jednocześnie mogą liczyć na zainteresowanie swoimi ofertami.