Paweł Goniewicz
Specjalista d/s zarządzania najmem

Jesteś właścicielem nieruchomości w Bydgoszczy i zależy Ci na stabilnym, bezpiecznym wynajmie? Zarządzanie najmem to usługa, z którą Fiesta ZN Sp. z o.o. wychodzi do Klientów takich jak Ty!

Nasza firma oferuje kompleksową, profesjonalną obsługę najmu. Składają się wszelkie czynności, o które winien zatroszczyć się właściciel każdej nieruchomości (mieszkania, domy, apartamentu, lokalu użytkowego), która jest przeznaczona na wynajem.

Nasza oferta obejmuje

 • wsparcie i konsultacje przy przekazaniu mieszkania do zarządzania najmem
 • weryfikacja najemców w oparciu m.in. o dokumenty o zatrudnieniu
 • zawarcie a wcześniej przygotowanie, bezpiecznej umowy najmu
 • wsparcie opiekuna dedykowanego do konkretnego mieszkania
 • oprócz dedykowanego opiekuna właściciel może liczyć na stałą pomoc Biura Obsługi Klienta
 • comiesięczne przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu wraz z raportem
 • jeśli jest taka potrzeba rozliczanie PIT28,
 • kontrola wynajmowanego mieszkania przez regularne wizyty kontrolne
 • koordynacja i logistyka usuwania awarii i wszelkich usterek
 • weryfikowanie i egzekwowanie płatności wynikających z umowy najmu oraz opłat administracyjnych
 • reprezentowanie właściciela (w oparciu o stosowne pełnomocnictwo) wobec najemców, urzędów i instytucji w sytuacjach związanych z realizacją umowy o zarządzanie najmem
 • zakończenie najmu z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji

Warto rozpocząć współpracę

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

  Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu w Bydgoszczy?

  Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
  Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
  Profesjonalna sesja zdjęciowa
  Ekspozycja oferty w Internecie (najważniejsze portale poświęcone nieruchomościom)
  Szczegółowa weryfikacja najemców na podstawie dokumentów
  Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
  Comiesięczne raporty rozliczeniowe
  Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
  Windykacja najemców

  Zarządzanie najmem świadczymy w Bydgoszczy oraz okolicznych miejscowościach:

  • Osielsko
  • Białe Błota
  • Dobrcz

  Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

  Szeroka ekspozycja oferty

  Jako profesjonalna agencja najmu szybko i sprawnie znajdujemy bezpiecznych najemców przez odpowiednią ekspozycję ogłoszeń w Internecie.

  Systematyczne kontrole

  W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

  Pełna dokumentacja

  Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

  Bezpieczna umowa najmu

  Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

  Autorski panel Klienta

  Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

  Korzyści finansowe i wolny czas

  Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

  Zarządzanie najmem Bydgoszcz – przykładowe Opinie Klientów

  Bydgoszcz i rynek nieruchomości - informacje

  Bydgoszcz po cichu staje się jednym z najnowocześniejszych polskich miast. Efektowne centrum miasta i odnowione kamienice stają się punktem rozpoznawczym siedziby wojewody kujawsko-pomorskiego. Co wpłynęło na tę przemianę i jak przekłada się to na rynek nieruchomości w Bydgoszczy?

  Bydgoszcz położona jest nad rzeką Brdą, tuż u jej ujścia do Wisły. Wraz z Toruniem tworzą dwa najbardziej rozpoznawalne i najbardziej znaczące ośrodki miejskie w województwie Kujawsko-Pomorskim. Woda jest ważnym elementem Bydgoszczy – to właśnie dookoła wyspy młyńskiej i wzdłuż kanału Brdy usytuowane są liczne knajpy oraz ważne punkty kulturalne, a nieruchomości w tym terenie są najbardziej cenione i najczęściej poszukiwane. Z kolei efektowne, odnowione kamienice wywołują zainteresowanie nie tylko studentów, ale też potencjalnych mieszkańców. Wiele osób chętnie zamieszkałoby w odrestaurowanej kamienicy i to tego typu lokali szukają na rynku nieruchomości.

  Choć Bydgoszcz nie jest utożsamiana z miastem turystycznym, to podejście do tego miasta powoli się zmienia. Wraz z kolejnymi renowacjami, inwestycjami i rozsądnym lokowaniem unijnych funduszy, Bydgoszcz ładnieje i staje się coraz ważniejszym punktem na mapie Polski. To już nie tylko dobre miejsce pracy, gdzie bez problemu można rozwijać swoje umiejętności w zawodzie, ale także miejsce, które warto zwiedzić i miasto, w którym warto zostać na co najmniej kilka dni. To wszystko wpływa z kolei na rozwój rynku nieruchomości – coraz więcej ludzi chce wprowadzać się do Bydgoszczy, zauważając mądre zarządzanie i tutejszy rozkwit. Bydgoszcz to także miejscowość atrakcyjna dla studentów, którzy bardzo często szukają mieszkań i kamienic – Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego notuje coraz lepsze pozycje w corocznych rankingach ogólnopolskich uczelni. Dlatego też studenci bardzo chętnie wprowadzają się do Bydgoszczy i rozpatrują swoją przyszłość zawodową właśnie w tym mieście.