+48 507 190 636

Zadzwoń - porozmawiajmy o zarządzaniu najmem

Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

Szeroka ekspozycja oferty

Jako profesjonalna agencja najmu szybko znajdujemy najemców przez odpowiednią dystrybucję ogłoszeń w Internecie i prasie.

Systematyczne kontrole

W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

Pełna dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

Bezpieczna umowa najmu

Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

Autorski panel Klienta

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

Korzyści finansowe i wolny czas

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

Zarządzanie najmem Bydgoszcz – przykładowe Opinie Klientów

Bydgoszcz i rynek nieruchomości - informacje

Bydgoszcz po cichu staje się jednym z najnowocześniejszych polskich miast. Efektowne centrum miasta i odnowione kamienice stają się punktem rozpoznawczym siedziby wojewody kujawsko-pomorskiego. Co wpłynęło na tę przemianę i jak przekłada się to na rynek nieruchomości w Bydgoszczy?

Bydgoszcz położona jest nad rzeką Brdą, tuż u jej ujścia do Wisły. Wraz z Toruniem tworzą dwa najbardziej rozpoznawalne i najbardziej znaczące ośrodki miejskie w województwie Kujawsko-Pomorskim. Woda jest ważnym elementem Bydgoszczy – to właśnie dookoła wyspy młyńskiej i wzdłuż kanału Brdy usytuowane są liczne knajpy oraz ważne punkty kulturalne, a nieruchomości w tym terenie są najbardziej cenione i najczęściej poszukiwane. Z kolei efektowne, odnowione kamienice wywołują zainteresowanie nie tylko studentów, ale też potencjalnych mieszkańców. Wiele osób chętnie zamieszkałoby w odrestaurowanej kamienicy i to tego typu lokali szukają na rynku nieruchomości.

Choć Bydgoszcz nie jest utożsamiana z miastem turystycznym, to podejście do tego miasta powoli się zmienia. Wraz z kolejnymi renowacjami, inwestycjami i rozsądnym lokowaniem unijnych funduszy, Bydgoszcz ładnieje i staje się coraz ważniejszym punktem na mapie Polski. To już nie tylko dobre miejsce pracy, gdzie bez problemu można rozwijać swoje umiejętności w zawodzie, ale także miejsce, które warto zwiedzić i miasto, w którym warto zostać na co najmniej kilka dni. To wszystko wpływa z kolei na rozwój rynku nieruchomości – coraz więcej ludzi chce wprowadzać się do Bydgoszczy, zauważając mądre zarządzanie i tutejszy rozkwit. Bydgoszcz to także miejscowość atrakcyjna dla studentów, którzy bardzo często szukają mieszkań i kamienic – Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego notuje coraz lepsze pozycje w corocznych rankingach ogólnopolskich uczelni. Dlatego też studenci bardzo chętnie wprowadzają się do Bydgoszczy i rozpatrują swoją przyszłość zawodową właśnie w tym mieście.