Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

Szeroka ekspozycja oferty

Jako profesjonalna agencja najmu szybko i sprawnie znajdujemy bezpiecznych najemców przez odpowiednią ekspozycję ogłoszeń w Internecie.

Systematyczne kontrole

W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

Pełna dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

Bezpieczna umowa najmu

Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

Autorski panel Klienta

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

Korzyści finansowe i wolny czas

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

Zarządzanie najmem Elbląg – przykładowe Opinie Klientów

Elbląg i rynek nieruchomości - informacje

Jedno z najstarszych miejsc w Polsce, a na pewno najbardziej „depresyjnych” - Elbląg jest najniżej położonym miastem w kraju.To tędy przebiega Kanał Elbląski uznany za jeden z siedmiu cudów Polski. Co jednak wpływa na tamtejszy rynek nieruchomości i co sprawia, że Elbląg jest wart odwiedzenia?

Samo miasto nie należy do największych, zamieszkiwane jest przez ponad 120 tysięcy osób, a wybudowane zostało już w średniowieczu. Długi rodowód Elbląga jest widoczny po zabytkach, których w mieście nie brakuje. Wiekowe, gotyckie kościoły i katedry, szkoły, kamienice oraz zbiory zabytków zgromadzone w elbląskim muzeum, które stanowią najbogatszą kolekcję zabytków archeologicznych w Polsce, są świetnym pretekstem do odwiedzenia miasta. Oryginalności Elblągowi dodaje Stare Miasto, które w trakcie wojny zostało całkowicie zniszczone. Obecnie jest ono odbudowywane i rewitalizowane.

Cech współczesności dodaje miastu galeria sztuki współczesnej Centrum El, znajdująca się w dawnym kościele. Po całym mieście rozsiane są abstrakcyjne rzeźby z metalu, dodające odrobiny tajemniczości i klimatu. W Elblągu znajduje się też lokal, w którym zamówienie złożyć można prosto z jachtu czy też gotycka biblioteka, w której latem można spróbować regionalnych przysmaków. Robi wrażenie!

Elbląg to miejsce, w którym nowoczesność przeplata się z klasyką, co podnosi atrakcyjność miasta. Studenci mogą podjąć naukę na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, a samo położenie Elbląga na trasie do Gdańska czy w drodze na Mazury sprzyja rozkwitowi turystyki, korzystnie wpływając na rynek nieruchomości, których w tym mieście sprzedaje się coraz więcej za średnią cenę za metr kwadratowy około 3000 zł. Można więc śmiało twierdzić, że Elbląg to bardzo konkurencyjne miasto w swojej kategorii - nie tylko ze względu na charakter, ale także na warunki rynkowe.