Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

Szeroka ekspozycja oferty

Jako profesjonalna agencja najmu szybko i sprawnie znajdujemy bezpiecznych najemców przez odpowiednią ekspozycję ogłoszeń w Internecie.

Systematyczne kontrole

W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

Pełna dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

Bezpieczna umowa najmu

Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

Autorski panel Klienta

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

Korzyści finansowe i wolny czas

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

Zarządzanie najmem Olsztyn – przykładowe Opinie Klientów

Olsztyn i rynek nieruchomości - informacje

Olsztyn to pięknie położone miasto, serce Warmii. Co przemawia za tym, żeby wybrać to miasto do pozostania na dłużej?

Miasto z pewnością urzeknie wielbicieli przyrody - otoczone jest licznymi lasami i jeziorami, przez Olsztyn przepływają aż 4 rzeki. Lokalizacja miejscowości sprzyja turystyce. Znajduje się tu plaża miejska, ośrodki wypoczynkowe i przystanie żeglarskie, które latem chętnie odwiedzają turyści.

Osoby, które wolą miejskie klimaty również znajdą tu coś dla siebie. Olsztyńska starówka, mimo niewielkich rozmiarów przyciąga swoim urokiem i zabytkami - bazylika św. Jakuba, ratusz czy Wysoka Brama to tylko kilka z atrakcji wartych uwagi. Olsztyn nazywany jest także miastem Mikołaja Kopernika - znajduje się tu drugie największe w Polsce planetarium oraz ławeczka astronoma na placu Starego Rynku.

Atrakcyjności miastu dodają licznie organizowane festiwale jak Olsztyńskie Lato Artystyczne, Olsztyn Green Festival czy jedna z największych imprez studenckich w kraju - Kortowiada. A skoro już o studentach mowa to ciężko nie wspomnieć o Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, który przyciąga młodych ludzi nie tylko poprzez organizowane juwenalia, ale także ofertą kilkudziesięciu kierunków w różnych obszarach nauki.

Zmniejszająca się z roku na rok stopa bezrobocia w tym rejonie sugeruje możliwości i perspektywy dla osób kończących studia i szukających pracy w tym obszarze. Rozwój miasta, atrakcyjne położenie i zaplecze studenckie sprawia, że zarówno turyści, jak i studenci poszukują w Olsztynie lokum na najmy krótko i długoterminowe. Ceny nieruchomości nie należą do najtańszych w kraju, jednak w porównaniu do dużych polskich miast wypada bardzo korzystnie, o czym świadczy rosnąca liczba sprzedanych lokali mieszkalnych w tym mieście. Olsztyn w ostatnich latach mocno się rozwinął pod kątem infrastruktury jak i biznesu, co przekłada się również na rynek nieruchomości.