Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

Szeroka ekspozycja oferty

Jako profesjonalna agencja najmu szybko i sprawnie znajdujemy bezpiecznych najemców przez odpowiednią ekspozycję ogłoszeń w Internecie.

Systematyczne kontrole

W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

Pełna dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

Bezpieczna umowa najmu

Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

Autorski panel Klienta

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

Korzyści finansowe i wolny czas

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

Zarządzanie najmem Zielona Góra – przykładowe Opinie Klientów

Zielona Góra i rynek nieruchomości - informacje

Zielona Góra - polska stolica wina i największe miasto województwa lubuskiego. Nazwa miasta wzięła się nie bez powodu, w jego obrębie znajduje się dużo terenów leśnych i zieleni oraz uprawa winorośli. Co warto wiedzieć o tym mieście?

Zielona Góra jest miastem zabytkowym, wojna w niewielkim stopniu zniszczyła te tereny, dlatego cała zabudowa miejsca pozostała w stanie przedwojennym. Lista zabytków jest zatem bardzo długa, znajdują się tam kaplice, kościoły, wille i domy, palmiarnia, piwnica winiarska, kolej szprotawska, a nawet kilka fabryk. Jest tu więc co robić! Wśród zielonogórskich wydarzeń kulturowych największym jest Winobranie na początku września, które trwa około 7 dni, a w specjalnie wydzielonych strefach można spróbować regionalnych win i wyrobów od winiarzy z całego regionu.

Pod względem edukacji miasto nie odstaje od większych miast, tutejszy Uniwersytet Zielonogórski, w rankingu uczelni w kraju zajmuje wysokie 17. miejsce, dlatego nie dziwi fakt, że studenci chętnie wybierają Zieloną Górę, jako miasto swoich studiów. Wysoka specjalizacja po studiach oraz to, że gospodarka zielonogórska to w głównej mierze informatyka oraz przemysł drzewny stwarza dodatkowe opcje na rynku pracy. Nie bez znaczenia jest też bliska odległość do granicy niemieckiej, gdzie możliwe są również nowe alternatywy.

Szeroko rozwinięta sieć komunikacji kolejowej i drogowej oraz dynamiczny rozwój biznesowy, w którym miasto mocno wspiera rozwój nowych firm, mogące w przyszłości okazać się znaczącymi podmiotami, wpływa na rynek nieruchomości w mieście. Ceny od kilku lat rosną, uwzględniając jednak progres miasta nie jest to zaskakujące, a pod kątem perspektyw Zielona Góra wciąż pozostaje konkurencyjne w porównaniu do większych miast.