W związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur Fiesta ZN Sp. z o.o. poszukuje w Katowicach osoby do współpracy na stanowisko:

Specjalista d/s Zarządzania Najmem - oddział Katowice

Nr ref: SZN / KATOWICE

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie i nadzorowanie procedur związanych z przyjmowaniem i wydawaniem nieruchomości na wynajem
  • prezentowanie nieruchomości potencjalnym najemcom
  • wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego i sprawdzanie poprawności danych
  • archiwizacja dokumentów
  • przepływ korespondencji i informacji wewnątrz biura
  • stały kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty z właścicielami nieruchomości, najemcami, administracjami oraz wspólnotami i dostawcami mediów

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości
  • znajomość regionalnego rynku nieruchomości
  • samodzielność, szybkie reagowanie i podejmowanie decyzji - często pod presją czasu
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu telefonicznego
  • umiejętność organizacji pracy sobie i innym
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie i system premiowy
  • narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • szkolenia zawodowe
  • pakiet medyczny
  • możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie nieruchomości

Wyślij aplikację

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@fiestazn.pl, w tytule maila proszę wpisać nr referencyjny ogłoszenia.

Każda oferta powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych„.