Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

Szeroka ekspozycja oferty

Jako profesjonalna agencja najmu szybko znajdujemy najemców przez odpowiednią dystrybucję ogłoszeń w Internecie i prasie.

Systematyczne kontrole

W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

Pełna dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

Bezpieczna umowa najmu

Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

Autorski panel Klienta

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

Korzyści finansowe i wolny czas

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

Radom i rynek nieruchomości - informacje

Pomimo, że Radom na mapie województwa mazowieckiego znajduje się nieco w cieniu Warszawy to z całą pewnością nie można odmówić temu miastu uroku i potencjału. Przeszło 216 tysięcy mieszkańców powoduje, że Radom plasuje się na czternastym miejscu w Polsce w rankingu miast z największą liczbą ludności, ale jest to miasto nie tylko przyjazne swoim mieszkańcom ponieważ nie brakuje w nim również atrakcji turystycznych oraz szkół wyższych, które cieszą się uznaniem studentów.

Radom miastem atrakcyjnym z turystycznego punktu widzenia

Z racji tego, że to Warszawa stanowi punkt centralny województwa mazowieckiego bardzo często Radom spychany jest na drugi plan, ale każdy miłośnik turystyki i zwiedzania niewątpliwie doceni to co miasto położone nad rzeką Mleczną ma do zaproponowania. Lista miejsc wartych odwiedzenia jest długa i z pewnością każdy turysta znalazłby w Radomiu atrakcje dopasowane do swoich upodobań, ale Muzeum Wsi Radomskiej, Miasto Kazimierzowskie, Grodzisko Piotrówka, Stare Miasto czy liczne kościoły i muzea to swoiste wizytówki miasta. Warto w tym miejscu wspomnieć również, że rynek nieruchomości w Radomiu rozwija się bardzo dobrze, a właściciele nieruchomości starają się dopasować ofertę najmu także do potrzeb turystów, toteż przyjeżdżając do miasta można znaleźć atrakcyjne cenowo pokoje, apartamenty i mieszkania do wynajęcia.

Radom – ośrodek akademickie chętnie wybierany przez studentów

Drugie pod względem liczby mieszkańców miasto Mazowsza może pochwalić się aż czternastoma szkołami wyższymi. Bez wątpienia największym uznaniem, a jednocześnie zainteresowaniem studentów cieszy się Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego, na który w roku 2016 uczęszczało przeszło 5600 osób. W Radomiu znajduje się także bardzo wiele szkół niepublicznych jak na przykład Wyższa Inżynierska Szkoła Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy, Wyższa Szkoła Biznesu im. BP Jana Chrapka, Prywatna Wyższa Szkoła Ochrony Środowiska, Radomska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Handlowa oraz Wyższa Szkoła Nauk Społecznych i Technicznych. Jak widać paleta możliwości w zakresie nauki jest w Radomiu naprawdę bardzo bogata i stąd też spore zainteresowanie studentów, którzy pochodzą nie tylko z województwa mazowieckiego, ale również z innych regionów Polski. Łączna liczba studentów w Radomiu to ponad 30 tysięcy co wyraźnie pokazuje jak atrakcyjnym kierunkiem jest miasto, toteż warto zaznaczyć, że tak duża liczba młodych osób podejmujących studia wpływa bardzo korzystnie na radomski rynek nieruchomości. Właściciele nieruchomości, a konkretnie mieszkań muszą zmierzyć się z wymaganiami studentów i pod tym kątem dopasować swoją ofertę wynajmu. Ściślej chodzi oczywiście o zagwarantowanie odpowiednich warunków dla studentów, a najczęściej szukają oni mieszkań w dobrym stanie, wyposażonych w podstawowe sprzęty gospodarstwa domowego. Naturalnie największym „wzięciem” cieszą się nieruchomości zlokalizowane w pobliżu uczelni. Zawsze warto zadbać o dobry standard swojego mieszkania, aby także tym przyciągnąć studentów.

Radom – miasto z potencjałem dla rozwoju biznesu

Lokalizacja miasta, a ściślej umiejscowienie w jego granicach istotnych szlaków komunikacyjnych w wyraźny sposób wpływa na rozwój lokalnej gospodarki. W Radomiu swoje siedziby posiada wiele znaczących w skali całego kraju przedsiębiorstw, a tym samym zarówno inwestorzy jak i młodzi ludzie widzą w mieście spory potencjał dla biznesu i budowania swoich karier. Chociażby przedsięwzięcie pod nazwą Radomskie Centrum Innowacji i Technologii dowodzi, że Radom to miasto które w ostatnich latach kładzie bardzo duży nacisk na przedsiębiorczość, a konsekwencją tego są nowe inwestycje i rosnąca pozycja miasta na biznesowej mapie Polski. Nowe inwestycje i projekty oraz wspomniany potencjał miasta to wpływ na nie tylko na gospodarkę, spadek bezrobocia, infrastrukturę i turystykę, ale też na rynek nieruchomości, który musi zmierzyć się z oczekiwaniami nowych Klientów, a należy przyznać, że w Radomiu świadomość właścicieli nieruchomości stoi na bardzo dobrym poziomie czego dowodem jest np. obszerna oferta wynajmu mieszkań.