Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

Szeroka ekspozycja oferty

Jako profesjonalna agencja najmu szybko i sprawnie znajdujemy bezpiecznych najemców przez odpowiednią ekspozycję ogłoszeń w Internecie.

Systematyczne kontrole

W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

Pełna dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

Bezpieczna umowa najmu

Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

Autorski panel Klienta

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

Korzyści finansowe i wolny czas

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

Zarządzanie najmem Rzeszów – przykładowe Opinie Klientów

Rzeszów i rynek nieruchomości - informacje

Stolica województwa podkarpackiego, czyli Rzeszów to dynamicznie rozwijające się miasto, którego populacja liczy sobie niespełna 186 tys. mieszkańców co plasuje Rzeszów na 18 miejscu w zestawieniu wszystkich miast Polski. W kolejnym wartym uwagi rankingu odnoszącym się mianowicie do powierzchni stolica województwa podkarpackiego uplasowała się na 21 miejscu z wynikiem 11 636 ha. Nie ma zatem wątpliwości, że Rzeszów jest znaczącym miastem na południu kraju, a licznie realizowane inwestycje tylko podnoszą jego prestiż i powodują, że z każdym rokiem aglomeracja rzeszowska staje się coraz bardziej atrakcyjna przede wszystkim dla przedsiębiorców, ale również dla studentów i turystów.

Rzeszów - przykład miasta, które postawiło na rozwój

Bogata historia Rzeszowa sięga zamierzchłych czasów, a nadanie praw miejskich przez Kazimierza III Wielkiego datowane jest na rok 1354. Od początku swojego istnienia miasto stanowiło ważny ośrodek rzemieślniczy oraz handlowy i dzięki temu systematycznie zyskiwało na znaczeniu również w czasach, gdy znajdowało się w granicach Imperium Habsburgów. Dzisiaj ślady wielowiekowej historii Rzeszowa widoczne są w zabytkach, które przerwały ciężkie momenty w dziejach miasta, w tym także II wojnę światową podczas której w Rzeszowie było umiejscowione żydowskie getto. Stolica utworzonego w 1999 roku województwa podkarpackiego obecnie jest miastem docenianym przez turystów, a takie miejsca jak rzeszowski Rynek, miejski Ratusz, Podziemna Trasa Turystyczna "Rzeszowskie Piwnice", Konwent Pijarów oraz Zamek i Letni Pałac Lubomirskich to można by rzec "pozycje obowiązkowe" dla każdego turysty pragnącego doświadczyć miejscowych atrakcji. Ponadto bez wątpienia na uwagę zasługują rzeszowskie synagogi (Staromiejska i Nowomiejska) oraz Zespół Klasztorny Bernardynów, Park Papieski i Kościół Farny pw. św. Stanisława i św. Wojciecha.

Rzeszowski rynek nieruchomości przykładem dla innych miast

Dynamiczny rozwój aglomeracji rzeszowskiej widoczny jest gołym okiem za sprawą rozlicznych inwestycji realizowanych w granicach miasta, a w konsekwencji stolica województwa podkarpackiego na przestrzeni ostatnich lat zyskuje na atrakcyjności. Bardzo wiele znaczących firm wybiera Rzeszów jako miasto lokalizacji swoich siedzib, a co warte odnotowania młodzi ludzie również postrzegają Rzeszów pod kątem ciekawego miejsca dla rozwoju swoich karier. Wspomniane aspekty w wydatny sposób przyczyniły się zatem do rozwoju lokalnego rynku nieruchomości. Mnogość dostępnych ofert jest naprawdę ogromna, a co niemniej istotne warto odnotować ich zróżnicowanie, ponieważ w Rzeszowie znajdziemy nieruchomości zarówno do wynajmu krótkoterminowego, długoterminowego oraz standardowe oferty sprzedaży. Należy także zaznaczyć, że właściciele rzeszowskich nieruchomości w bardzo elastyczny i jednocześnie umiejętny sposób budują swoje oferty wynajmu, bowiem każda grupa osób zainteresowanych wynajmem znajdzie mieszkanie dopasowane do swoich oczekiwań, a to właśnie za sprawą świadomości właścicieli dokładnie znających bieżące zapotrzebowanie i dokładnie przygotowujących nieruchomość dla konkretnej grupy docelowej.

Rzeszów miastem cenionym przez studentów

Biorąc pod uwagę atutu Rzeszowa jako miasta akademickiego warto podkreślić statystykę Głównego Urzędu Statystycznego z września 2013 roku, która wykazała iż w mieście kształci się ok. 50 tysięcy studentów co pozwala stwierdzić, że na 1000 mieszkańców Rzeszowa przypada ponad 260 studentów i jest to najlepszym wynikiem w całym kraju. Wspomniane zestawienie dobitnie pokazuje jak dużą popularnością cieszy się wśród studentów Rzeszów, ale nie może być inaczej, ponieważ w mieście znajdują się tak znaczące uczelnie wyższe jak: Uniwersytet Rzeszowski (12 wydziałów, w tym wydział medyczny), Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna. Młodzi ludzie nie tylko z regionu, ale również z odległych części Polski i zagranicy wybierają Rzeszów jako miejsce zdobywania wiedzy ze względu na jakość kształcenia, ale także atrakcyjność miasta pod kątem wynajmu nieruchomości oraz budowania kariery zawodowej w przyszłości.