Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

Szeroka ekspozycja oferty

Jako profesjonalna agencja najmu szybko znajdujemy najemców przez odpowiednią dystrybucję ogłoszeń w Internecie i prasie.

Systematyczne kontrole

W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

Pełna dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

Bezpieczna umowa najmu

Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

Autorski panel Klienta

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

Korzyści finansowe i wolny czas

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

Zarządzanie najmem Szczecin – przykładowe Opinie Klientów

Szczecin i rynek nieruchomości - informacje

Szczecin, czyli stolica województwa Zachodniopomorskiego to miasto z ponad 400 tysiącami mieszkańców co powoduje, że pod tym względem plasuje się na 7 miejscu w Polsce, a z kolei na miejscu 3, jeśli wziąć pod uwagę zajmowaną powierzchnię. Nadgraniczna lokalizacja Szczecina oraz bliskość Morza Bałtyckiego to niewątpliwie atuty miasta tak dziś, jak i na przestrzeni wieków co przyczyniło się do rozwoju Szczecina oraz faktu, że miasto jest jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych, akademickich, turystycznych i kulturalnych nie tylko w północno-zachodniej części kraju, ale w całej Polsce.

Szczecin - miasto, które potrafi wykorzystać swoje atuty

Szczecin jest miastem posiadającym bogatą i burzliwą historię sięgającą roku 967, kiedy to Mieszko I zajmuje gród istniejący nad rzeką Odrą. Na przestrzeni wieków Szczecin za sprawą swojej lokalizacji zyskiwał na znaczeniu jako ważne miasto handlowe. Również obecnie handel jest dla Szczecina jednym z ważniejszych gałęzi gospodarki, a dzięki temu przyciąga zarówno Polaków jak i przedsiębiorców z zagranicy.

Atuty miasta są związane również z zabytkami, które przyciągają rzesze turystów. W mieście prawną ochroną objętych jest w przybliżeniu 270 zabytków w formie nieruchomości, a warto podkreślić, że Szczecin znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego oraz na trasie szlaku wodnego Berlin - Szczecin - Bałtyk. Jednym z najbardziej znanych, a jednocześnie reprezentacyjnych zabytków miasta są Wały Chrobrego, które tworzą nad rzeką Odrą 500-metrowe widokowe tarasy z których można podziwiać min. Gmach Główny Muzeum Narodowego w Szczecinie, Gmach Urzędu Wojewódzkiego oraz Gmach Akademii Morskiej w Szczecinie. Ponadto Szczecin przed wiekami stanowił siedzibę książąt w związku z czym w mieście można podziwiać Zamek Książąt Pomorskich, a o strategicznym znaczeniu miasta przypominają Brama Królewska, Brama Portowa oraz Baszta Siedmiu Płaszczy. W Stolicy Pomorza Zachodniego nie brakuje również obiektów o charakterze kulturalnym jak np. Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza.

Zróżnicowany rynek nieruchomości wizytówką Szczecina

Szczecin od bardzo dawna jest jednym z ważniejszych polskich miast, a liczne projekty i inwestycje powodują, że przyciąga osoby chcące tymczasowo lub na stałe związać się z miastem. Przede wszystkim z tego względu miasto rozwija się także na rynku nieruchomości, a przygotowywane oferty stanowią odpowiedź na bieżące oczekiwania Klientów. Naturalnie stworzenie oferty będącej atrakcyjną nie jest łatwe, ale właścicielom szczecińskich nieruchomości się to udaje czego dowodem jest naprawdę zróżnicowany wachlarz możliwości poczynając od opcji wynajmu krótkoterminowego, poprzez wynajem standardowe, a kończąc na ofertach sprzedaży nieruchomości. W Szczecinie zarówno turysta odwiedzający miasto na kilka dni, jak również osoby zainteresowane wynajmem w dłuższym wymiarze czasu odnajdą oferty dla siebie, ponieważ rynek nieruchomości w Szczecinie prócz zróżnicowania odznacza się również rzetelnym reagowaniem na aktualnie wymagania.

Szczecińskie uczelnie atrakcyjne dla studentów z całej Polski

Szczecin bez wątpienia można określić miastem uniwersyteckim, a ciekawostką jest, że rozwój szkolnictwa wyższego zapoczątkowany został tak naprawdę w 1946 roku. Dzisiaj w Szczecinie działają liczne uczelnie jak np. Akademia Morska, Arcybiskupie Wyższe Seminarium Duchowne, Pomorski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Szczeciński, Akademia Sztuki, Wyższa Szkoła Administracji Publicznej, Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Turystyczna. Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP, Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP, Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej oraz wiele innych uczelni, które swoimi atrakcyjnymi ofertami edukacyjnymi kuszą młodych ludzi nie tylko z regiony, ale także z całego kraju.

Studenci odgrywają ważną rolę na rynku nieruchomości, a to dlatego że w czasie roku akademickiego stanowią jedną z większych grup wynajmujących mieszkania. Z tego względu właściciele nieruchomości muszą dopasować swoje oferty do oczekiwań żaków i trzeba przyznać, że wychodzi im to bardzo dobrze. Na rynku nieruchomości pod wynajem dostępne są zarówno mieszkania odpowiadające potrzebom grup studentów-przyjaciół, którzy wspólnie decydują się na wynajem, ale studenci mogą również skorzystać z wynajmu pojedynczych pokoi w mieszkaniach, które zostały przez właścicieli przygotowane do wynajmu o właśnie takim charakterze.