Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!
Preferowana godzina kontaktu:
TAK - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej

Wyślij zapytanie
TAK - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o zarządzaniu najmem? Zadzwoń: Dariusz Kłosiński +48 512 081 909

lub wypełnij formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o zarządzaniu najmem? Zadzwoń: Dariusz Kłosiński +48 512 081 909

lub wypełnij formularz kontaktowy

Zarządzanie i obsługa najmu mieszkań w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Zadzwoń i zapytaj o ofertę +48 512 081 909

Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. świadczy usługę zarządzania najmem mieszkań, apartamentów, domów, lokali komercyjnych w Trójmieście (Gdańsk, Sopot Gdynia). Oferta skierowana jest do właścicieli nieruchomości w Trójmieście, którzy chcą przeznaczyć je na wynajem. Usługa zarządzania wynajmem zarówno długoterminowym w Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. ma charakter kompleksowy i jest skierowana do wszystkich właścicieli trójmiejskich mieszkań, apartamentów, domów, lokali komercyjnych przeznaczonych na wynajem. Profesjonalna opieka nad nieruchomością obejmuje wszystkie czynności o które powinien zadbać właściciel nieruchomości przeznaczonej na wynajem w Trójmieście lub jego okolicach. Jeśli nieruchomość tego wymaga, wspólnie z właścicielem ustalamy zakres niezbędnych prac dodatkowych, koniecznych do profesjonalnego przygotowania nieruchomości do wynajmu oraz przygotowania ciekawej prezentacji nieruchomości, która ma zwiększyć jej atrakcyjność w oczach klientów. Dbamy o dokładną, rzetelną selekcję i weryfikację najemców, zawieramy bezpieczne umowy wynajmu, rozwiązujemy wszelkie problemy techniczne i eksploatacyjne, rozliczamy podatki związane z wynajmowanymi nieruchomościami. Każdorazowo zakres profesjonalnej opieki nad wynajmowaną nieruchomością w Trójmieście jest określany indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.

Nasze obowiązki w ramach usługi kompleksowego zarządzania najmem trójmiejskich nieruchomości, są realizowane przez 365 dni w roku i 24h na dobę i składają się z następujących czynności :

 • profesjonalne przygotowanie nieruchomości do przekazania do zarządzania najmem,
 • przeprowadzenie rzetelnej selekcji i weryfikacji najemców,
 • przygotowanie i podpisanie bezpiecznej i kompletnej umowy najmu,
 • przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu wraz z raportem,
 • regularna kontrola wynajmowanej nieruchomości oraz najemców w trakcie trwania umowy zarządzania najmem,
 • opieka techniczna nad nieruchomością czyli kontrola i usuwanie wszelkich usterek,
 • kontrola i egzekwowanie płatności z tytułu umowy najmu oraz opłat administracyjnych,
 • w oparciu o stosowne pełnomocnictwo reprezentowanie właściciela wobec najemców, urzędów i instytucji w
 • sytuacjach związanych z realizacją umowy o zarządzanie najmem,
 • analiza i optymalizacja wszystkich opłat związanych z użytkowaniem i najmem nieruchomości,
 • prawidłowe zakończenie najmu z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji.

Samodzielne zajmowanie się wynajmowaną nieruchomością jest procesem czasochłonnym i złożonym. Powierzając Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. opiekę nad wynajmowaną nieruchomością, unikniesz większości błędów popełnianych przez właścicieli nieruchomości i jednocześnie zwiększysz dochody osiągane z zarządzanej przez nas nieruchomości.

Opłata za wykonywanie usługi zarządzania najmem jest pobierana tylko wtedy gdy nieruchomość jest wynajęta i z reguły nie przekracza 10% miesięcznego czynszu uzyskanego z wynajmu nieruchomości. Opłata ta obejmuje wszystkie czynności związane z obsługą wynajmu, w związku z tym nie ma opłat np. za dojazd do lokalu.

Na początku współpracy, przy wprowadzaniu nieruchomości do wynajmu (sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych, sporządzanie dokumentacji fotograficznej, sprawdzanie instalacji i stanu technicznego lokalu itd) jest pobierana jednorazowa opłata startowa. Opłata ta nie jest związana z zarządzaniem nieruchomością i jest pobierana tylko przy pierwszej umowie najmu. Przy kolejnych umowach najmu i przy wprowadzaniu kolejnych najemców, właściciel nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Warto rozpocząć współpracę z Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o.

TAK - wysyłając wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty

Z roku na rok Trójmiasto zyskuje coraz więcej zwolenników mieszkania tutaj, bądź przebywania w tej okolicy na wakacjach. Nowe inwestycje i możliwości przyciągają do Trójmiasta nie tylko kreatywnych przedsiębiorców, ale także młodych ludzi, którzy chcą najpierw zdobywać wiedzę na trójmiejskich uczelniach, a w przyszłości rozwijać tutaj swoje kariery. Ponadto liczne zabytki i niepowtarzalna atmosfera powodują, że tak jak na przestrzeni ostatnich lat tak i dziś, Gdańsk to miasto będące jedną z największych, turystycznych atrakcji Polski, Gdynia to znane miasto portowe a Sopot od lat cieszy się sławą jednego z najładniejszych, nadmorskich miast turystycznych w Polsce. Trójmiasto – ośrodek metropolitalny obejmujący trzy połączone miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynię. Z jednej strony ograniczone Zatoką Gdańską z drugiej Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Większość ludzi, zarówno mieszkańców jak i turystów nie rozdziela tych trzech miast a używa określenia mieszkam lub byłem w Trójmieście ale oczywiście jest tu również patriotyzm lokalny. Każde z trzech miast Trójmiasta ma zarówno cechy wspólne jak i bardzo je różniące, jedną, główną drogę od początku Gdańska do końca Gdyni, inną historię a przede wszystkim inny „klimat”.

Gdańsk – atrakcja turystyczna i ogromny potencjał rynku nieruchomości.

Nie ma wątpliwości że Gdańsk to miasto, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów z Polski, jak i zagranicy, Szczególnie to miasto upodobali sobie turyści z Niemiec i Skandynawii. Niepowtarzalny, przyjazny dla turystów klimat Gdańska oraz unikatowe zabytki takie jak Stare Miasto, Kościół Mariacki, Katedra w Oliwie, Pałac Opatów, sprawiają, że Gdańsk cieszy się ogromną popularnością, a władze miasta stają na wysokości zadania dbając o komfortowe warunki dla przyjezdnych. Nie tylko zabytki przyciągają przyjezdnych, jest tu wiele innych atrakcji takich jak Teatr Szekspirowski, Centrum Hewelianum czy Opera Bałtycka, to miasto jest w stanie zaspokoić gusta każdego.

Gdańsk – jeden z największych ośrodków akademickich w kraju

Gdańsk jest jednym z miast studenckich, Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu to zaledwie parę uczelni na których studiują nie tylko polscy studenci ale również z wielu innych krajów. Po ukończeniu studiów bardzo często młodzi ludzie chcą osiedlić się w Gdańsku na stałe, zakładać swoje firmy i tu układać swoje życie, także zawodowe. Duży napływ studentów oczywiście korzystnie wpływa na rynek nieruchomości i w pewien sposób go kształtuje, a właściciele mieszkań usytuowanych w pobliżu popularnych gdańskich uczelni nie mogą narzekać na brak zainteresowania swoimi ofertami. Trzeba jednak zaznaczyć, że atrakcyjna lokalizacja to jedno, a zagwarantowanie odpowiedniego standardu nieruchomości na wynajem to drugie. To też właściciele nieruchomości, którzy chcą przeznaczyć je na wynajem powinni pamiętać o dostosowaniu mieszkań do potrzeb studentów, wyposażeniu mieszkania w podstawowe sprzęty gospodarstwa domowego oraz łącze internetowe. Ładne i doposażone mieszkanie zawsze bardzo szybko znajduję najemców, nawet jeżeli lokalizacja nie jest „wymarzona”. Cenną wskazówką dla właścicieli nieruchomości w Gdańsku jest też rozważenie przeznaczenia mieszkania pod wynajem pojedynczych pokoi. Obecnie bardzo wielu studentów chce skorzystać właśnie z takiej formy wynajmu przede wszystkim ze względów ekonomicznych, a tym samym jest to okazja dla właścicieli, którzy wynajmując pokoje czerpią dochód z kilku źródeł minimalizując ryzyko strat w wypadku pojawienia się niezbyt rzetelnych najemców.

Gdynia – miasto portowe, Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych i Daru Pomorza.

Jest to zdecydowanie młodsze miasto niż Gdańsk ale również ma swoich sympatyków wśród mieszkańców, turystów czy studentów. Słynna Akademia Morska czy Akademia Sztuk Pięknych przyciągają studentów, bardzo często obecnych a potem przyszłych mieszkańców ale nie tylko. Wiele firm developerskich ma tutaj swoje siedziby. To miasto, tak jak Gdańsk ma dzielnice zróżnicowane pod względem zarówno typu budownictwa, jak i położenia (tuż nad zatoką, czy w okolicach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego), nie mniej atrakcyjne dla przyszłych mieszkańców. Również Gdynia ma swoje atrakcje kulturalne czy sportowe takie jak Oceanarium, Teatr Muzyczny, Park Naukowo-Technologiczny, Gdyńskie Centrum Sportu czy Adventure Park Gdynia.

Sopot – najdłuższe molo, Opera Leśna, Sopocki Klub Żeglarski, Hipodrom.

Między Gdańskiem, Gdynią a Sopotem jest jedna cecha która mocno je odróżnia – położenie. Sopot jest ograniczony, w przeciwieństwie do Gdańska czy Gdyni aż z czterech stron, jest dokładnie pomiędzy tymi dwoma miastami, Zatoką Gdańską i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Tu mieszczą się wydziały Uniwersytetu Gdańskiego, oraz ośrodki sportu takie jak Sopocki Stadion Lekkoatletyczny, Hala Stulecia czy Hala widowiskowo-sportowa Ergo Arena. Podkreślając turystyczne walory Trójmiasta należy wspomnieć także o potencjale, który związany jest z wynajmem nieruchomości. Turyści z kraju i zagranicy obecnie zdecydowanie chętniej decydują się na wynajem nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji, aniżeli było to w latach ubiegłych. Jest to po części trend, a z drugiej strony rozwiązanie korzystne pod względem ekonomicznym i dlatego trójmiejski rynek nieruchomości w reakcji na rosnące zainteresowanie rozwija się pod tym względem bardzo dynamicznie. Jak widać turyści i studenci kochają Trójmiasto co przynosi korzyści nie tylko dla włodarzy miasta, ale również dla jego mieszkańców i inwestorów. Miasto rozwija się, w szybkim tempie przyciągając przedsiębiorców, którzy chcą w Trójmieście prowadzić swoje interesy, a w konsekwencji Trójmiasto jest kierunkiem atrakcyjnym dla osób poszukujących zatrudnienia. Wspomniane aspekty odbijają się bardzo pozytywnie na rynku nieruchomości, a zwłaszcza na rynku wynajmu nieruchomości co powoduje, że właściciele muszą zmierzyć się z nowymi standardami, ale jednocześnie mogą liczyć na zainteresowanie swoimi ofertami.

location_on

Umów się na spotkanie

Gdańsk, Gdynia, Sopot

phone

Zadzwoń

+48 512 081 909

mail

Napisz

biuro@fiestazn.pl

message

Wypełnij formularz

Formularz kontaktowy

Translate »