Patryk Grabowski
Kierownik Regionu Północ Fiesta ZN

Naszą ofertą kierujemy do wszystkich właścicieli nieruchomości w Trójmieście, którzy chcą przeznaczyć je na wynajem, a z różnych względów nie mogą lub nie chcą robić tego osobiście.

Od wielu lat Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. opiekuje się nieruchomościami przeznaczonymi do najmu w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot) stając się doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, którą przygotowaliśmy, a także opiniami Klientów z Trójmiasta, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Nasza oferta obejmuje

 • opiekę dedykowanego do mieszkania opiekuna
 • bezpłatną konsultacje w/s profesjonalnego przygotowania nieruchomości do wynajmu,
 • przeprowadzanie w oparciu o dokumenty  właściwego doboru i weryfikacji najemców
 • nadzorowanie, przygotowanie i podpisanie dedykowanej do zarządzania bezpiecznej umowy najmu,
 • sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych i dokumentacji fotograficznej
 • co miesięczne przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu (faktura / rozliczenie)
 • systematyczna kontrola najemców i wynajmowanego lokalu w trakcie trwania umowy najmu,
 • monitorowanie stanu technicznego mieszkania tzn. kontrola i usuwanie awarii i usterek,
 • stałe wsparcie ze strony Biura Obsługi Klienta
 • nadzór i egzekwowanie płatności z tytułu umowy najmu, mediów i opłat należnych administracji
 • w oparciu o odpowiednie pełnomocnictwo reprezentowanie właściciela wobec najemców i instytucji w sytuacjach niezbędnych do realizacji umowy o zarządzanie najmem,
 • prawidłowe zakończenie umowy najmu wraz z rozliczeniem mediów i kaucji najemcy.

Warto rozpocząć współpracę

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

  Zarządzanie najmem w Trójmieście

  Usługa zarządzania najmem w Fiesta ZN sp. z o.o. to wszystkie zadania o które powinien wykonywać właściciel mieszkania przeznaczonego do najmu w Trójmieście. Gdy lokal tego wymaga, we współpracy z właścicielem ustalamy listę prac dodatkowych, niezbędnych do właściwego przygotowania nieruchomości do wynajmu. Dobrze przygotowane mieszkanie do najmu zawsze cieszy się większym zainteresowaniem ze strony potencjalnych najemców.

  Obsługa długoterminowego wynajmu w Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. ma charakter całościowy i jest skierowana do wszystkich właścicieli trójmiejskich mieszkań, apartamentów, domów, lokali komercyjnych.

  Jednym z najważniejszych elementów zarządzania najmem jest bezpieczeństwo. To właśnie z tego powodu wielką wagę przykładamy do  skrupulatnej selekcji i weryfikację najemców. Zawsze w oparciu o stosowne dokumenty. Zawieramy bezpieczne, dedykowane do zarządzania,  umowy wynajmu, nadzorujemy rozwiązywanie problemów technicznych i eksploatacyjnych, rozliczamy podatki (PIT28) związane z wynajmowanymi nieruchomościami.

  Ze względu na różne oczekiwania zakres wykonywanej przez nas usługi zarządzania najmem ustalamy indywidualnie starając się odpowiedzieć na konkretne potrzeby naszych klientów .

  Opłata za zarządzanie wynosi 10% i ma charakter ryczałtowy, obejmując wszystkie czynności związane z realizowaniem umowy o zarządzanie. W związku z tym nie ma dodatkowych opłat np. za dojazd do lokalu. 10% opłata za wykonywanie usługi zarządzania najmem jest pobierana tylko wtedy gdy nieruchomość jest wynajęta tzn. nie ma żadnych opłat „administracyjnych” wtedy gdy nieruchomo nie jest wynajęta. 10% miesięcznego czynszu najmu netto czyli bez czynszu administracyjnego.

  Wtedy gdy rozpoczynamy współpracę, przy wprowadzaniu nieruchomości do najmu (sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych, sporządzanie dokumentacji fotograficznej, sprawdzanie instalacji i stanu technicznego lokalu itd) jest pobierana jednorazowa opłata startowa. Opłata ta nie jest związana z zarządzaniem nieruchomością i jest pobierana tylko przy pierwszej umowie najmu. Przy kolejnych umowach  najmu i przy wprowadzaniu kolejnych najemców właściciel nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

  Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu w Trójmieście?

  Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
  Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
  Profesjonalna sesja zdjęciowa
  Ekspozycja oferty w Internecie (najważniejsze portale poświęcone nieruchomościom)
  Szczegółowa weryfikacja najemców na podstawie dokumentów
  Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
  Comiesięczne raporty rozliczeniowe
  Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
  Windykacja najemców

  Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

  Szeroka ekspozycja oferty

  Jako profesjonalna agencja najmu szybko i sprawnie znajdujemy bezpiecznych najemców przez odpowiednią ekspozycję ogłoszeń w Internecie.

  Systematyczne kontrole

  W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

  Pełna dokumentacja

  Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

  Bezpieczna umowa najmu

  Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

  Autorski panel Klienta

  Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

  Korzyści finansowe i wolny czas

  Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

  Zarządzanie najmem Trójmiasto – przykładowe Opinie Klientów

  Trójmiasto i rynek nieruchomości - informacje

  Z roku na rok Trójmiasto zyskuje coraz więcej zwolenników mieszkania tutaj, bądź przebywania w tej okolicy na wakacjach. Nowe inwestycje i możliwości przyciągają do Trójmiasta nie tylko kreatywnych przedsiębiorców, ale także młodych ludzi, którzy chcą najpierw zdobywać wiedzę na trójmiejskich uczelniach, a w przyszłości rozwijać tutaj swoje kariery. Ponadto liczne zabytki i niepowtarzalna atmosfera powodują, że tak jak na przestrzeni ostatnich lat tak i dziś, Gdańsk to miasto będące jedną z największych, turystycznych atrakcji Polski, Gdynia to znane miasto portowe a Sopot od lat cieszy się sławą jednego z najładniejszych, nadmorskich miast turystycznych w Polsce. Trójmiasto – ośrodek metropolitalny obejmujący trzy połączone miasta: GdańskSopot i Gdynię. Z jednej strony ograniczone Zatoką Gdańską z drugiej Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Większość ludzi, zarówno mieszkańców jak i turystów nie rozdziela tych trzech miast a używa określenia mieszkam lub byłem w Trójmieście ale oczywiście jest tu również patriotyzm lokalny. Każde z trzech miast Trójmiasta ma zarówno cechy wspólne jak i bardzo je różniące, jedną, główną drogę od początku Gdańska do końca Gdyni, inną historię a przede wszystkim inny „klimat”.

  Gdańsk – atrakcja turystyczna i ogromny potencjał rynku nieruchomości.

  Nie ma wątpliwości że Gdańsk to miasto, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów z Polski, jak i zagranicy, Szczególnie to miasto upodobali sobie turyści z Niemiec i Skandynawii. Niepowtarzalny, przyjazny dla turystów klimat Gdańska oraz unikatowe zabytki takie jak Stare Miasto, Kościół Mariacki, Katedra w Oliwie, Pałac Opatów, sprawiają, że Gdańsk cieszy się ogromną popularnością, a władze miasta stają na wysokości zadania dbając o komfortowe warunki dla przyjezdnych. Nie tylko zabytki przyciągają przyjezdnych, jest tu wiele innych atrakcji takich jak Teatr Szekspirowski, Centrum Hewelianum czy Opera Bałtycka, to miasto jest w stanie zaspokoić gusta każdego.

  Gdańsk – jeden z największych ośrodków akademickich w kraju

  Gdańsk jest jednym z miast studenckich, Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu to zaledwie parę uczelni na których studiują nie tylko polscy studenci ale również z wielu innych krajów. Po ukończeniu studiów bardzo często młodzi ludzie chcą osiedlić się w Gdańsku na stałe, zakładać swoje firmy i tu układać swoje życie, także zawodowe. Duży napływ studentów oczywiście korzystnie wpływa na rynek nieruchomości i w pewien sposób go kształtuje, a właściciele mieszkań usytuowanych w pobliżu popularnych gdańskich uczelni nie mogą narzekać na brak zainteresowania swoimi ofertami. Trzeba jednak zaznaczyć, że atrakcyjna lokalizacja to jedno, a zagwarantowanie odpowiedniego standardu nieruchomości na wynajem to drugie. To też właściciele nieruchomości, którzy chcą przeznaczyć je na wynajem powinni pamiętać o dostosowaniu mieszkań do potrzeb studentów, wyposażeniu mieszkania w podstawowe sprzęty gospodarstwa domowego oraz łącze internetowe. Ładne i doposażone mieszkanie zawsze bardzo szybko znajduję najemców, nawet jeżeli lokalizacja nie jest „wymarzona”. Cenną wskazówką dla właścicieli nieruchomości w Gdańsku jest też rozważenie przeznaczenia mieszkania pod wynajem pojedynczych pokoi. Obecnie bardzo wielu studentów chce skorzystać właśnie z takiej formy wynajmu przede wszystkim ze względów ekonomicznych, a tym samym jest to okazja dla właścicieli, którzy wynajmując pokoje czerpią dochód z kilku źródeł minimalizując ryzyko strat w wypadku pojawienia się niezbyt rzetelnych najemców.

  Gdynia – miasto portowe, Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych i Daru Pomorza.

  Jest to zdecydowanie młodsze miasto niż Gdańsk ale również ma swoich sympatyków wśród mieszkańców, turystów czy studentów. Słynna Akademia Morska czy Akademia Sztuk Pięknych przyciągają studentów, bardzo często obecnych a potem przyszłych mieszkańców ale nie tylko. Wiele firm developerskich ma tutaj swoje siedziby. To miasto, tak jak Gdańsk ma dzielnice zróżnicowane pod względem zarówno typu budownictwa, jak i położenia (tuż nad zatoką, czy w okolicach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego), nie mniej atrakcyjne dla przyszłych mieszkańców. Również Gdynia ma swoje atrakcje kulturalne czy sportowe takie jak Oceanarium, Teatr Muzyczny, Park Naukowo-Technologiczny, Gdyńskie Centrum Sportu czy Adventure Park Gdynia.

  Sopot – najdłuższe molo, Opera Leśna, Sopocki Klub Żeglarski, Hipodrom.

  Między GdańskiemGdynią a Sopotem jest jedna cecha która mocno je odróżnia – położenie. Sopot jest ograniczony, w przeciwieństwie do Gdańska czy Gdyni aż z czterech stron, jest dokładnie pomiędzy tymi dwoma miastami, Zatoką Gdańską i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Tu mieszczą się wydziały Uniwersytetu Gdańskiego, oraz ośrodki sportu takie jak Sopocki Stadion Lekkoatletyczny, Hala Stulecia czy Hala widowiskowo-sportowa Ergo Arena. Podkreślając turystyczne walory Trójmiasta należy wspomnieć także o potencjale, który związany jest z wynajmem nieruchomości. Turyści z kraju i zagranicy obecnie zdecydowanie chętniej decydują się na wynajem nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji, aniżeli było to w latach ubiegłych. Jest to po części trend, a z drugiej strony rozwiązanie korzystne pod względem ekonomicznym i dlatego trójmiejski rynek nieruchomości w reakcji na rosnące zainteresowanie rozwija się pod tym względem bardzo dynamicznie. Jak widać turyści i studenci kochają Trójmiasto co przynosi korzyści nie tylko dla włodarzy miasta, ale również dla jego mieszkańców i inwestorów. Miasto rozwija się, w szybkim tempie przyciągając przedsiębiorców, którzy chcą w Trójmieście prowadzić swoje interesy, a w konsekwencji Trójmiasto jest kierunkiem atrakcyjnym dla osób poszukujących zatrudnienia. Wspomniane aspekty odbijają się bardzo pozytywnie na rynku nieruchomości, a zwłaszcza na rynku wynajmu nieruchomości co powoduje, że właściciele muszą zmierzyć się z nowymi standardami, ale jednocześnie mogą liczyć na zainteresowanie swoimi ofertami.

  Agencja wynajmu mieszkań w Trójmieście. Wynajem mieszkania przez agencje, zlecenie wynajmu mieszkania.

  Nasza firma z powodzeniem działa na trójmiejskim rynku nieruchomości świadcząc usługi zarządzania najmem długoterminowym (inaczej obsługa najmu). Zapraszamy na naszą inną stronę poświęconą tylko rynkowi trójmiejskiemu

  Zarządzanie najmem Trójmiasto - agencja wynajmu mieszkań Gdańsk, Gdynia, Sopot