Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!
Preferowana godzina kontaktu:
TAK - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej

Wyślij zapytanie
TAK - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o zarządzaniu najmem? Zadzwoń: Dariusz Kłosiński +48 512 081 909

lub wypełnij formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o zarządzaniu najmem? Zadzwoń: Dariusz Kłosiński +48 512 081 909

lub wypełnij formularz kontaktowy

Referencje

Od lat mieszkam w Hannoverze. Jednak zachowałam swoje mieszkanie w Warszawie na Mokotowie. Do tej pory przy opiece nad nim pomagała mi kuzynka. Jednak ciągle problemy ze zmieniającymi się najemcami, kłopoty z rozliczeniami, konieczność szybkiego reagowania na usterki spowodowały, że pomoc kuzynki i moja próba zdalnej pomocy okazały się nie wystarczające.

Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem Fiesta Zarządzanie Najmem była szybka i konkretna: nie musiałam przyjeżdżać do Polski aby załatwić formalności; wystarczyło pełnomocnictwo poświadczone w konsulacie oraz akt własności mieszkania.

Firma Fiesta Zarządzanie Najmem rozliczyła dotychczasowych kłopotliwych najemców, wprowadziła nowych; zadbała o prawidłowe rozliczenia mediów, czynszu itp. Za bezpośrednią obsługę wynajmu mojego mieszkania odpowiedzialna jest jedna osoba więc wiem co się dzieje i wreszcie mam święty spokój.

Pani Ewa, Hannover czerwiec 2016

Pracuję w międzynarodowym transporcie i spedycji; czas spędzam głównie za granicą. Firmę Fiesta Zarządzanie Najmem polecił mi znajomy, który robił dla nich remonty. Dla mnie to było jedyne sensowne rozwiązanie, bo rzadko jestem w Polsce i nie mam czasu zajmować się obsługą wynajmu mieszkania a nie chciałem aby stało puste. Podpisałem umowę z firmą, która dba całościowo o mieszkanie. Nie interesuje mnie nic, nikt do mnie nie dzwoni z problemami typu zepsuta klamka lub pralka. Regularnie jestem informowany o stanie lokalu, regularnie dostaję przelew i to mi wystarczy. Polecam!

Pan Zbigniew, Warszawa styczeń 2016

W Warszawie kupiliśmy w kredycie duże mieszkanie na Żoliborzu. Jednak życie zweryfikowało nasze plany i teraz obydwoje mieszkamy i pracujemy w Anglii. Nie mogliśmy zostawić mieszkania pod opieką rodziny. Bardzo ważna dla nas była stabilna i solidna umowa najmu, która będzie nam gwarantowała terminową spłatę kredytu. Pan Darek z Fiesta Zarządzanie Najmem swoim spokojem, wiedzą i zaangażowaniem przekonał nas do współpracy. Mieszkanie pracuje i spłaca kredyt a obsługa wynajmu mieszkania nie wymaga od nas żadnego działania, jesteśmy spokojni i zadowoleni ze współpracy.

Pani Anna i Pan Krzysztof, Londyn grudzień 2015

Z Fiestą znam się od dawna; kilka razy pomogli mi przy zakupie lub sprzedaży mieszkania. Dość długo zastanawiałem się nad przekazaniem obsługi wynajmu moich mieszkań w zarządzanie, bo wydawało mi się, że sam wszystko mogę zrobić. Jednak prowadzenie własnej choć niewielkiej firmy jest czasochłonne; problemy ze zmieniającymi się najemcami, opóźnienia w płatnościach, mój brak czasu, spowodowały zaległości w bieżących opłatach i sam sobie narobiłem bałaganu. W końcu poprosiłem o pomoc Darka, który ze swoimi współpracownikami wyprowadził moje zaległości w administracji i u innych dostawców mediów. Rozwiązał umowy z dotychczasowymi najemcami, wprowadził nowych, reguluje moje zobowiązania, rozlicza podatek. A ja regularnie dostaję na swoje konto przelew. Żałuję, że wcześniej nie skorzystałem z ich umiejętności.

Pan Wojciech, Warszawa listopad 2015

W związku z nową pracą, przeprowadziłem się do Australii; prawdopodobnie tutaj już zostanę. Zależało mi na znalezieniu solidnej firmy, która zaopiekuje się obsługą wynajmu mojego warszawskiego mieszkania. Jestem informatykiem, lubię działać szybko i konkretnie. W ciągu dwóch tygodni z Fiesta Zarządzanie Najmem załatwiliśmy wszystkie formalności i mieszkanie zostało przygotowane do najmu. W ciągu miesiąca od mojego wyjazdu mieszkanie zostało wynajęte.

Minął rok, mieszkanie jest nadal wynajmowane, kontrolowany jest jego stan, płatności są regulowane terminowo a ja o wszystkim jestem informowany w raportach, zgodnie z umową. Dodatkowym atutem dla mnie jest to, że firma rozlicza za mnie i odprowadza podatek do Urzędu Skarbowego.

Pan Robert, Sydney październik 2015

Translate »