Zarządzanie najmem cennik, cena. Jaka powinna być opłata za obsługę wynajmu mieszkań w 2021 roku ?

Uważamy, że cena za obsługę najmu powinna być jasna
i przejrzysta dla każdego właściciela przekazującego nieruchomość do zarządzania firmie zajmującej się profesjonalnie obsługą wynajmu.

Zasada jest prosta: im mniej dodatkowych opłat, im mniej dodatkowych pozycji za które trzeba zapłacić tym lepiej.

Jedna zryczałtowana cena bez doliczania opłat administracyjnych, opłat za rozliczenie podatkowe, bez opłat za dojazdy do lokalu, przekazywanie korespondencji etc. to powinno być proste i zrozumiałe rozwiązanie.

Opierając współpracę na klarownych i przejrzystych zasadach dotyczących ceny za obsługę wynajmu, mamy dużą szansę na stworzenie warunków do spokojnej i efektywnej współpracy.

W Fiesta ZN cena zarządzania najmem to jedna opłata 10% tylko gdy nieruchomość jest wynajęta!

Poniżej kilka istotnych faktów dotyczących ceny i cennika obsługi wynajmu mieszkań Fiesta ZN :

 • cena obsługi najmu to 10% pobierane tylko wtedy gdy nieruchomość jest wynajęta
 • 10% za obsługę wynajmu to cena netto, liczona bez opłat administracyjnych należnych spółdzielni
 • gdy nieruchomość nie jest wynajęta nie jest pobierana żadna opłata
 • za obsługę najmu do ceny obsługi wynajmu nie są doliczane żadne opłaty administracyjne
 • Fiesta ZN nie dolicza do ceny obsługi najmu mieszkań opłat za przekazywanie korespondencji
 • gdy nieruchomość nie jest wynajęta nie jest pobierana żadna opłata administracyjna
 • Fiesta ZN nie dolicza żadnych opłat za dojazdy do lokalu
 • w zryczałtowaną cenę obsługi wynajmu mieszkań może być wliczona opłata za rozliczenie PIT 28
 • koszt poszukiwania najemców (przez najlepsze płatne portale plus oferty premium, wyróżnienia) jest zawsze po stronie Fiesta ZN obsługującej najem nieruchomości

Klienci Fiesta ZN przekazując mieszkanie do zarządzania mogą być pewni, że zasady związane z ceną zarządzania najmem są najprostsze z możliwych.

Jedna 10% opłata netto tylko gdy nieruchomość wynajęta. Naprawdę nic więcej ! Nie trzeba brnąć w gąszcz dodatkowych opłat administracyjnych, tabel i różnych wersji ceny lub cennika obsługi najmu nieruchomości bo ich nie mamy.

Usługę bezpiecznego zarządzania najmem (obsługa najmu) świadczymy w WarszawieKrakowie, Wrocławiu, Kielcach, Trójmieście (Gdańsku, Gdyni, Sopocie), Łodzi, Poznaniu oraz na całym Śląsku

Zlecenie wynajmu mieszkania agencji - na co zwrócić uwagę?

 • firma zajmująca się wynajmem mieszkań powinna oferować kompleksową usługę zarządzania obejmującą wszystkie czynności które musi wykonywać właściciel lokalu przeznaczonego na wynajem.
 • firmy zarządzające wynajmem mieszkań czasem w ramach swojej usługi oferują dostęp do panelu klienta , który pozwala on-line weryfikować najważniejsze informacje na temat wynajmowanego mieszkania
 • zarządzanie najmem to koszt około 10% czynszu najmu, warto sprawdzić czy ten koszt jest liczony netto czy brutto tzn. czy jest liczony od kwoty czynszu najmu netto czy od sumy opłat wliczając czynsz administracyjny i zaliczki na media
 • zarządzanie wynajmem to cena zazwyczaj 10% ale to prawie nigdy nie jest jedyna opłata związana z obsługą najmu mieszkań przez agencję. Jeśli agencja przygotowuje kompleksową ofertę marketingową i przeprowadza profesjonalne sesje zdjęciowe to mamy do czynienia z opłatą startową. Oferty mieszkań z profesjonalnymi zdjęciami wynajmują się znacznie szybciej.
 • cennik firmy zarządzającej wynajmem mieszkań zawiera czasem dodatkowe pozycje takie jak rozliczenie podatku od najmu tzw ryczałtu ewidencjonowanego PIT 28. Jeśli nie rozliczasz się na zasadach ogólnych warto zlecić to firmie zajmującej się wynajmem mieszkań.

Podsumowując : zlecenie wynajmu mieszkania agencji czyli kompleksowa obsługa najmu to (cena) koszty nie tylko związane z opłatą za zarządzanie w wersji brutto lub netto ale często także opłata startowa związana między innymi z sesja zdjęciowa oraz cena opcjonalnego rozliczenia podatku od najmu PIT 28.

Stronę wyszukiwano po słowach:

zarządzanie najmem cennik, zarządzanie najmem cena, zarządzanie najmem ile kosztuje, jaka jest cena za zarządzanie najmem, ceny zarządzania najmem, obsługa najmu cennik, zarządzanie wynajmem cena, zarządzanie wynajmem cennik, obsługa wynajmu mieszkania cennik.