Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!




Preferowana godzina kontaktu:




TAK - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej

Wyślij zapytanie




TAK - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o zarządzaniu najmem? Zadzwoń: Dariusz Kłosiński +48 512 081 909

lub wypełnij formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o zarządzaniu najmem? Zadzwoń: Dariusz Kłosiński +48 512 081 909

lub wypełnij formularz kontaktowy

Fiesta Zarządzanie Najmem - Poznaj Nasz Zespół

Anna Smakuszewska

Specjalista d/s zarządzania najmem

phone +48 507 134 903
mail a.smakuszewska@fiestazn.pl

Piotr Bielecki

Specjalista d/s zarządzania najmem

phone +48 883 074 707
mail p.bielecki@fiesta.nieruchomosci.pl

Agata Piłat

Specjalista d/s zarządzania najmem

phone +48 504 437 050
mail a.pilat@fiestazn.pl

Marek Kosior

Specjalista d/s zarządzania najmem

phone +48 511 472 392
mail m.abramowicz@fiestazn.pl

Maria Domeracka

Specjalista d/s zarządzania najmem

phone +48 602 601 020
mail m.domeracka@fiesta.nieruchomosci.pl

Paweł Pańczyk

Specjalista d/s zarządzania najmem

phone +48 513 791 190
mail p.panczyk@fiestazn.pl

Konrad Kapuściński

Specjalista d/s zarządzania najmem

phone +48 518 625 499
mail k.kapuscinski@fiestazn.pl

Artur Drutowski

Specjalista d/s zarządzania najmem

phone +48 789 211 902
mail a.drutowski@fiestazn.pl

Krzysztof Sabak

Specjalista d/s zarządzania najmem

phone +48 510 920 440
mail k.sabak@fiestazn.pl

Fiesta Zarządzanie Najmem

Maciej Abramowicz

Prezes Zarządu

phone +48 507 190 636
mail m.abramowicz@fiestazn.pl

Dariusz Kłosiński

Właściciel

phone +48 512 081 909
mail d.klosinski@fiestazn.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies oraz akceptujesz politykę prywatności RODO
Więcej informacji.

Translate »