Jesteśmy ekspertami w zarządzaniu najmem nieruchomościami z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Pierwsze mieszkania do profesjonalnego zarządzania najmem trafiły do nas w połowie lat 90. Wtedy głównie zajmowaliśmy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Od tamtego czasu krok po kroku i rok po roku, zbierając doświadczenia i wiedzę staliśmy się ekspertami w zakresie inwestowania w nieruchomości pod wynajem i zarządzania nieruchomościami przeznaczonymi do najmu.

Dziś, mając 25 lat doświadczenia w pracy w dziedzinie w nieruchomości, łączymy funkcję opiekuna wynajmowanej nieruchomości z funkcją pośrednika.
Wiedza  i doświadczenie pozwalają nam na optymalizację procesu i obniżenie kosztów, mamy wypracowane schematy i standardy zarządzania nieruchomościami.

00
Oddziałów w Polsce
00
Specjalistów obsługujących najem
0000
Mieszkań pod opieką
00
Lat zarządzania najmem

Nasze doświadczenie w pośrednictwie procentuje szybkim wynajmem powierzonych nam nieruchomości.

Przez te wszystkie lata spotkaliśmy się z większością problemów związanych z profesjonalną opieką nad wynajmowanymi mieszkaniami. Dzięki tej wiedzy opracowaliśmy bezpieczne procedury zarządzania najmem na każdą ewentualność, ale przede wszystkim nauczyliśmy się unikania kłopotów.

Dziś mamy opracowane bardzo szczegółowe procedury obejmujące wszystkie aspekty zarządzania lokalami na wynajem. Mamy sprawny dział rozliczeń oraz dział bieżącej kontroli lokali. Każda nieruchomość posiada swojego jednego, indywidualnego opiekuna najmu, więc właściciel powierzonej nam nieruchomości wszystkie sprawy załatwia bezpośrednio z jedną osobą.

Współpracujemy ze sprawdzonymi i solidnymi fachowcami. W zakresie prawnopodatkowym korzystamy ze wsparcia odpowiednich kancelarii. Dzięki zbudowanemu zapleczu prawnemu gwarantujemy bezpieczny najem powierzonych nam lokali.

W ciągu ostatnich 25 lat rynek nieruchomości się zmienił, zmieniły się również oczekiwania najemców. Aby dostosować wygląd zarządzanych przez nas nieruchomości do bieżących standardów rynku, profesjonalnie przygotowujemy nieruchomości do najmu; przygotowujemy przemiany i metamorfozy nieruchomości oraz stylizowane sesje zdjęciowe, które mają wyróżnić nasze oferty i zwiększyć ich atrakcyjność. Oprócz stylizacji nieruchomości do wynajmu, zajmujemy się kompleksowymi remontami nieruchomości przeznaczonych do najmu. Zapewniamy i nadzorujemy ekipy techniczne, dbamy o właściwe umeblowanie i wyposażanie.

Od 2022 roku nasze główne biuro działa w pięknej kamienicy przy ulicy Miodowej 1 w Warszawie. Rozwijamy się dynamicznie, realizując usługę zarządzania najmem także w Krakowie, Wrocławiu, Kielcach, Trójmieście (Gdańsku, Gdyni i Sopocie), Łodzi, Poznaniu, Śląsku, Lublinie, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie.

Pracujemy w zgranym i dynamicznym zespole, co sprawia, że opieka nad powierzonymi nieruchomościami jest stabilna.

Codzienna praktyka i polecenia naszych klientów pokazują, że udanie łączymy doświadczenie, dużą wiedzę fachową z dynamizmem i energią oraz z otwartością na szybko zmieniające się realia współczesnego świata.

Zespół Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o.