Ryszard Horn
Specjalista d/s zarządzania najmem z 20 letnim doświadczeniem

Jeśli posiadasz mieszkanie lub inną nieruchomość w Poznaniu i myślisz o bezproblemowym i stabilnym najmie to oferta kompleksowej obsługi najmu w Fiesta ZN Sp. z o.o. jest skierowana właśnie do Ciebie.

Całościowe i profesjonalne zarządzanie najmem, które oferujemy obejmuje swoim zakresem wszystkie czynności, o które powinien zadbać właściciel poznańskiej nieruchomości przeznaczonej na wynajem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, którą przygotowaliśmy, a także opiniami Klientów z Poznania, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Nasza oferta obejmuje

 • profesjonalna pomoc i konsultacje przy przekazaniu mieszkania do zarządzania najmem
 • dobór bezpiecznych najemców w oparciu m.in. o dokumenty o zatrudnieniu, polisa OC
 • zawarcie a wcześniej przygotowanie, sprawdzonej i bezpiecznej umowy najmu
 • wsparcie opiekuna dedykowanego do konkretnego mieszkania
 • stała pomoc Biura Obsługi Klienta, niezależnie od wsparcia opiekuna
 • comiesięczne przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu wraz z raportem
 • możliwość rozliczania dochodu z najmu PIT28,
 • nadzór nad najmem przez regularne wizyty kontrolne
 • koordynacja i logistyka usuwania awarii i usterek
 • weryfikowanie i egzekwowanie płatności wynikających z umowy najmu oraz opłat administracyjnych
 • reprezentowanie właściciela (w oparciu o stosowne notarialne pełnomocnictwo) wobec najemców, urzędów i instytucji w sytuacjach związanych z realizacją umowy o zarządzanie najmem
 • zakończenie umowy najmu z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji
 • dostęp online do wszystkich rozliczeń i faktur przez panel właściciela

Warto rozpocząć współpracę

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu w Poznaniu?

Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
Profesjonalna sesja zdjęciowa
Ekspozycja oferty w Internecie i prasie
Szczegółowa weryfikacja najemców
Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
Comiesięczne raporty rozliczeniowe
Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
Windykacja najemców

Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

Szeroka ekspozycja oferty

Jako profesjonalna agencja najmu szybko znajdujemy najemców przez odpowiednią dystrybucję ogłoszeń w Internecie i prasie.

Systematyczne kontrole

W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

Pełna dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

Bezpieczna umowa najmu

Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

Autorski panel Klienta

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

Korzyści finansowe i wolny czas

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

Zarządzanie najmem Poznań – przykładowe Opinie Klientów

Poznań i rynek nieruchomości - informacje

Poznań to nie tylko jedno z największych, ale i najstarszych miast w Polsce. Był ważnym ośrodkiem życia Polan jeszcze przed chrztem Polski. W tej kwestii nic się nie zmieniło - Poznań wciąż jest ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym i akademickim, a tutejsze nieruchomości są bardzo pożądane.

Poznań położony jest u zbiegu rzek Warty i Cybiny w województwie Wielkopolskim. Mieszka tutaj ponad 500 tysięcy ludzi, w tym duża część studentów, jak i biznesmenów, szukających rozwojowej pracy czy też branży. Dzięki temu Poznań nieustannie się rozwija i niezmiennie jest kluczowym punktem Polski w jej zachodniej części. Takie uniwersytety jak Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza czy Uniwersytet Przyrodniczy to ścisła czołówka naszego kraju. Nic więc dziwnego, że mieszkań w Poznaniu szuka mnóstwo studentów – takie miesiące jak lipiec czy wrzesień to zawsze gorący okres na tamtejszym rynku nieruchomości. Mało tego, ceny wynajmu nieustannie rosną – skoro jest na mieszkania i pokoje wysoki popyt, to i cena może regularnie wzrastać.

Nie inaczej też jest z biznesem. Wielkopolska uznawana jest za jeden z najbogatszych regionów Polski, a to z kolei przekłada się na dobrze prosperujący biznes. W Poznaniu inwestuje wielu zamożnych ludzi, a niejedna licząca się w Polsce firma ma  tutaj swoją centralę. Dzięki temu Poznań jest też miejscem docelowym dla wielu pracowników różnego szczebla – poziom bezrobocia jest tutaj bardzo niski. To kolejna grupa społeczna, która aktywnie poszukuje nieruchomości w Poznaniu. Jeśli dodamy do tego liczne zabytki takie jak efektowna starówka, liczne muzea (np. Muzeum Rogala czy Muzeum Powstania Wielkopolskiego), zabytkowe kościoły czy piękny Ostrów Tumski, to odkrywamy z kolei zalety Poznania pod kątem turystycznym. Nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie na nieruchomości w tym rejonie jest bardzo dużo i nieustannie się zwiększa.