+48 507 190 636

Zadzwoń - porozmawiajmy o zarządzaniu najmem

Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

Szeroka ekspozycja oferty

Jako profesjonalna agencja najmu szybko znajdujemy najemców przez odpowiednią dystrybucję ogłoszeń w Internecie i prasie.

Systematyczne kontrole

W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

Pełna dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

Bezpieczna umowa najmu

Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

Autorski panel Klienta

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

Korzyści finansowe i wolny czas

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

Zarządzanie najmem Toruń – przykładowe Opinie Klientów

Toruń i rynek nieruchomości - informacje

Toruń to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, uznawane za najciekawsze w Północnej części Polski. Jego symbolem są pierniki, Mikołaj Kopernik i setki tysięcy ludzi, którzy rokrocznie przewijają się przez to wspaniałe miasto. Co warto wiedzieć o Toruniu i jak wygląda tutaj rynek nieruchomości?

Toruń co roku przyciąga setki tysięcy turystów i to nie tylko z Polski. To jedno z nielicznych miast w naszym kraju (i na świecie!), które zostało wpisane na elitarną listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Niepowtarzalny charakter miasta to przede wszystkim liczne oraz różnorodne zabytki – nie brakuje tu stylów gotyckiego ani barokowego, a wiele z kamienic zachowało się od ponad stu lat. Jako miejsce urodzenia Mikołaja Kopernika, Toruń utożsamia się z Planetarium i Orbitarium. To tutaj można nabyć sporo wiedzy astronomicznej poprzez udział w różnorodnych seansach. Ważnym punktem na mapie zabytków jest także Krzywa Wieża – choć stopień nachylenia jest mniejszy niż w przypadku wieży w Pizie, to wrażenia i tak są niezapomniane. To wszystko sprawia, że wielu turystów szuka noclegu w mieszkaniach czy też toruńskich kamienicach.

Toruń to także ważne miasto w kwestiach akademickich. Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika od lat buduje swoją renomę i regularnie znajduje się na liście 10 najlepszych uczelni w Polsce. Nic więc dziwnego, że rokrocznie kolejni, głodni wiedzy studenci wybierają Toruń jako miasto swoich studiów. Szczególnie, że i po ukończeniu edukacji można tutaj widzieć dla siebie świetlaną przyszłość – pod kątem biznesowym Toruń także rozwija się w dynamicznym tempie. Ceny nieruchomości są konkurencyjne względem innych dużych, polskich miast – choć jest względnie taniej, to te kwoty regularnie rosną. Przecież każdy chce przyjechać i zjeść oryginalnego toruńskiego piernika, a to przekłada się także na rynek nieruchomości w Toruniu!