Paweł Goniewicz
Specjalista d/s zarządzania najmem

Posiadasz w Toruniu nieruchomość, którą chcesz wynająć? Zależy Ci na stabilnym oraz bezpiecznym wynajmie? Skontaktuj się z nami! Posiadamy bogate doświadczenie oraz rzetelną wiedzę i przygotowaliśmy ofertę, która sprosta Twoim oczekiwaniom!

Nasza firma - Fiesta ZN Sp. z o.o. oferuje profesjonalną obsługę najmu. Nasze usługi mają charakter kompleksowy i obejmują wszystkie czynności, które znajdują się w gestii właścicieli nieruchomości przeznaczonych pod wynajem.

Nasza oferta obejmuje

 • wsparcie i konsultacje przy przekazaniu mieszkania do zarządzania najmem
 • weryfikacja najemców w oparciu m.in. o dokumenty o zatrudnieniu
 • zawarcie a wcześniej przygotowanie, bezpiecznej umowy najmu
 • wsparcie opiekuna dedykowanego do konkretnego mieszkania
 • oprócz dedykowanego opiekuna właściciel może liczyć na stałą pomoc Biura Obsługi Klienta
 • comiesięczne przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu wraz z raportem
 • jeśli jest taka potrzeba rozliczanie PIT28,
 • kontrola wynajmowanego mieszkania przez regularne wizyty kontrolne
 • koordynacja i logistyka usuwania awarii i wszelkich usterek
 • weryfikowanie i egzekwowanie płatności wynikających z umowy najmu oraz opłat administracyjnych
 • reprezentowanie właściciela (w oparciu o stosowne pełnomocnictwo) wobec najemców, urzędów i instytucji w sytuacjach związanych z realizacją umowy o zarządzanie najmem
 • zakończenie najmu z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji

Warto rozpocząć współpracę

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

  Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu w Toruniu?

  Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
  Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
  Profesjonalna sesja zdjęciowa
  Ekspozycja oferty w Internecie i prasie
  Szczegółowa weryfikacja najemców na podstawie dokumentów
  Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
  Comiesięczne raporty rozliczeniowe
  Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
  Windykacja najemców

  Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

  Szeroka ekspozycja oferty

  Jako profesjonalna agencja najmu szybko znajdujemy najemców przez odpowiednią dystrybucję ogłoszeń w Internecie i prasie.

  Systematyczne kontrole

  W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

  Pełna dokumentacja

  Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

  Bezpieczna umowa najmu

  Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

  Autorski panel Klienta

  Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

  Korzyści finansowe i wolny czas

  Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

  Zarządzanie najmem Toruń – przykładowe Opinie Klientów

  Toruń i rynek nieruchomości - informacje

  Toruń to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, uznawane za najciekawsze w Północnej części Polski. Jego symbolem są pierniki, Mikołaj Kopernik i setki tysięcy ludzi, którzy rokrocznie przewijają się przez to wspaniałe miasto. Co warto wiedzieć o Toruniu i jak wygląda tutaj rynek nieruchomości?

  Toruń co roku przyciąga setki tysięcy turystów i to nie tylko z Polski. To jedno z nielicznych miast w naszym kraju (i na świecie!), które zostało wpisane na elitarną listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Niepowtarzalny charakter miasta to przede wszystkim liczne oraz różnorodne zabytki – nie brakuje tu stylów gotyckiego ani barokowego, a wiele z kamienic zachowało się od ponad stu lat. Jako miejsce urodzenia Mikołaja Kopernika, Toruń utożsamia się z Planetarium i Orbitarium. To tutaj można nabyć sporo wiedzy astronomicznej poprzez udział w różnorodnych seansach. Ważnym punktem na mapie zabytków jest także Krzywa Wieża – choć stopień nachylenia jest mniejszy niż w przypadku wieży w Pizie, to wrażenia i tak są niezapomniane. To wszystko sprawia, że wielu turystów szuka noclegu w mieszkaniach czy też toruńskich kamienicach.

  Toruń to także ważne miasto w kwestiach akademickich. Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika od lat buduje swoją renomę i regularnie znajduje się na liście 10 najlepszych uczelni w Polsce. Nic więc dziwnego, że rokrocznie kolejni, głodni wiedzy studenci wybierają Toruń jako miasto swoich studiów. Szczególnie, że i po ukończeniu edukacji można tutaj widzieć dla siebie świetlaną przyszłość – pod kątem biznesowym Toruń także rozwija się w dynamicznym tempie. Ceny nieruchomości są konkurencyjne względem innych dużych, polskich miast – choć jest względnie taniej, to te kwoty regularnie rosną. Przecież każdy chce przyjechać i zjeść oryginalnego toruńskiego piernika, a to przekłada się także na rynek nieruchomości w Toruniu!