Jeśli posiadasz mieszkanie lub inną nieruchomość w Warszawie i myślisz o bezproblemowym, a także stabilnym najmie oferta całościowej obsługi najmu w Fiesta ZN Sp. z o.o. jest dedykowana takim osobom jak Ty.

Kompleksowe i profesjonalne zarządzanie najmem, które zapewniamy obejmuje swoim zakresem pakiet czynności, o które powinien zadbać właściciel stołecznej nieruchomości przeznaczonej na wynajem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej ofert, a także opiniami właścicieli nieruchomości z Warszawy, którzy zdecydowali się nam zaufać.

4.4

Opinie zweryfikowane przez Google

Nasza oferta obejmuje

 • opiekę dedykowanego do mieszkania opiekuna
 • konsultacje w/s profesjonalnego przygotowania nieruchomości do wynajmu,
 • przeprowadzanie w oparciu o dokumenty  właściwego doboru i weryfikacji najemców
 • nadzorowanie, przygotowanie i podpisanie dedykowanej do zarządzania bezpiecznej umowy najmu,
 • sporządzanie protokołów zdawczo-odbiorczych i dokumentacji fotograficznej
 • co miesięczne przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu (faktura / rozliczenie)
 • systematyczna kontrola najemców i wynajmowanego lokalu w trakcie trwania umowy najmu,
 • monitorowanie stanu technicznego mieszkania tzn. kontrola i usuwanie awarii i usterek,
 • stałe wsparcie ze strony Biura Obsługi Klienta
 • nadzór i egzekwowanie płatności z tytułu umowy najmu, mediów i opłat należnych administracji
 • w oparciu o odpowiednie pełnomocnictwo reprezentowanie właściciela wobec najemców i instytucji w sytuacjach niezbędnych do realizacji umowy o zarządzanie najmem,
 • prawidłowe zakończenie umowy najmu wraz z rozliczeniem mediów i kaucji najemcy.

Warto rozpocząć współpracę

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

  Zarządzanie najmem w Warszawie

  Usługa zarządzania najmem długoterminowym (obsługa najmu) w Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. ma charakter kompleksowy i jest skierowana do wszystkich właścicieli warszawskich mieszkań, domów, lokali komercyjnych przeznaczonych na wynajem.

  Warszawa to miasto, które tętni życiem. Mało tego, metropolia ta nieustannie się rozwija i jest symbolem rosnącej w siłę Polski. To nie tylko stolica kraju, ale także jego kulturalna ostoja, która każdego roku odwiedzana jest przez miliony turystów. Nic więc dziwnego, że pod kątem dynamizmu wyróżnia się także tamtejszy rynek nieruchomości, a zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju mieszkania bez przerwy rośnie.

  Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu w Warszawie?

  Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
  Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
  Profesjonalna sesja zdjęciowa
  Ekspozycja oferty w Internecie i prasie
  Szczegółowa weryfikacja najemców na podstawie dokumentów
  Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
  Comiesięczne raporty rozliczeniowe
  Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
  Windykacja najemców

  Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

  Szeroka ekspozycja oferty

  Jako profesjonalna agencja najmu szybko znajdujemy najemców przez odpowiednią dystrybucję ogłoszeń w Internecie i prasie.

  Systematyczne kontrole

  W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

  Pełna dokumentacja

  Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

  Bezpieczna umowa najmu

  Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

  Autorski panel Klienta

  Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

  Korzyści finansowe i wolny czas

  Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

  Zarządzanie najmem Warszawa – przykładowe Opinie Klientów

  Warszawa i rynek nieruchomości - informacje

  Warszawa jest bezsprzecznie największym miastem w Polsce – według statystyk mieszka tam obecnie ponad 1 700 000 ludzi. Żeby zdać sobie sprawę z jej ogromu, wystarczy wspomnieć, że to większa liczba mieszkańców niż w Poznaniu, Gdańsku i Łodzi łącznie! Ta liczba jednak nie dziwi, gdy spojrzymy na to, jak wiele jest tutaj ośrodków akademickich, wliczając w to topowe uniwersytety oraz politechniki w skali krajowej, czy też możliwości rozwoju zawodowego w każdym sektorze biznesu. W czasach, gdy rozwój osobisty i zadowolenie z kariery zawodowej to kluczowe elementy ludzkiego szczęścia, nic dziwnego, że to ze stolicą Polski młodzi ludzie wiążą swoją przyszłość i nadzieję na lepsze jutro.

  Stolica polskiego biznesu

  Stolica Polski to także nieformalne centrum biznesu. Dotyczy to zresztą nie tylko naszego kraju, ale także całej Europy. W zasadzie znaczna większość liczących się na giełdzie firm ma chociaż jeden ze swoich oddziałów na terenie Warszawy. Podobnie postępują zagraniczni giganci, którzy ekspansję na polskim rynku zaczynają od zapuszczenia korzeni w Warszawie. Mało tego, stolica województwa Mazowieckiego porównywana jest często do Londynu czy Frankfurtu jeśli chodzi o jej biznesowe znaczenie pod kątem wschodniej Europy.

  To z kolei przekłada się na miejsce docelowe przeprowadzek wielu Polaków, jak i osób z zagranicy. Warszawa staje się miejscem, gdzie spełniają się marzenia o wymagającej, ale zadowalającej pracy z wysoką pensją. Globalne firmy i korporacje sprawiają, że pracy o różnorodnym charakterze w stolicy Polski nie brakuje, mało tego – liczba poszczególnych stanowisk nieustannie rośnie.

  Rynek nieruchomości w Warszawie

  Te wszystkie aspekty sprawiają, że rynek nieruchomości w Warszawie kwitnie i z każdym dniem ma się coraz lepiej. Nie tylko rozchwytywane są mieszkania, które już znajdują się na rynku, ale też budowane są nowe bloki czy domki, by choć w pewnym stopniu zaspokoić zapotrzebowanie ludzi. Składają się na to wszystkie wyżej wymienione czynniki – potrzebne jest miejsce na nowe biura (każdy chce mieć swój oddział w Warszawie), studenckie stancje czy też mieszkania dla rodzin, które chcą w Warszawie zapuścić korzenie. Często jest zresztą tak, że osoby, które przyjechały studiować do Warszawy (np. na Uniwersytecie Warszawskim czy na Akademii im. Leona Koźmińskiego), osiadają w niej na stałe, bo to tutaj widzą przed sobą największe perspektywy i pole do popisu. To wszystko jednoznacznie przekłada się na to, że w Warszawie zawsze bez problemów znajdzie się najemcę, a mieszkań jest raczej zbyt mało niż zbyt dużo.

  Jeśli ktoś szuka miejsca na inwestycje i zastanawia się nad ulokowaniem środków w nieruchomości, to Warszawa będzie bezpiecznym i pewnym wyborem. W stolicy nigdy nie zabraknie chętnych do wynajęcia mieszkania, szczególnie, gdy warszawski biznes i pozycja Polski na rynku jest na fali wznoszącej.