Jesteś właścicielem apartamentu, mieszkania bądź innej nieruchomości w Lublinie? Chcesz ją wynająć i poszukujesz firmy, której powierzysz obsługę najmu? Nasza firma - Fiesta ZN Sp. z o.o. przygotowała kompleksową ofertę.

Usługi, które proponujemy, skupiają się na profesjonalnym zarządzaniu najmem, który obejmuje wszystkie czynności, o które winien zadbać właściciel nieruchomości przeznaczonej na wynajem w Lublinie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz opiniami Klientów z Lublina, którzy powierzyli nam zarządzanie najmem.

5.0

Opinie zweryfikowane przez Google

Oferta obejmuje

 • wsparcie i konsultacje przy przekazaniu mieszkania do zarządzania najmem
 • weryfikacja najemców w oparciu m.in. o dokumenty o zatrudnieniu
 • zawarcie a wcześniej przygotowanie, bezpiecznej umowy najmu
 • wsparcie opiekuna dedykowanego do konkretnego mieszkania
 • oprócz dedykowanego opiekuna właściciel może liczyć na stałą pomoc Biura Obsługi Klienta
 • comiesięczne przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu wraz z raportem
 • jeśli jest taka potrzeba rozliczanie PIT28,
 • kontrola wynajmowanego mieszkania przez regularne wizyty kontrolne
 • koordynacja i logistyka usuwania awarii i wszelkich usterek
 • weryfikowanie i egzekwowanie płatności wynikających z umowy najmu oraz opłat administracyjnych
 • reprezentowanie właściciela (w oparciu o stosowne pełnomocnictwo) wobec najemców, urzędów i instytucji w sytuacjach związanych z realizacją umowy o zarządzanie najmem
 • zakończenie najmu z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji

Warto rozpocząć współpracę

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

  Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu w Lublinie?

  Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
  Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
  Profesjonalna sesja zdjęciowa
  Ekspozycja oferty w Internecie (najważniejsze portale poświęcone nieruchomościom)
  Szczegółowa weryfikacja najemców na podstawie dokumentów
  Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
  Comiesięczne raporty rozliczeniowe
  Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
  Windykacja najemców

  Zarządzanie najmem świadczymy w Lublinie oraz okolicznych miejscowościach:

  • Turka
  • Świdnik

  Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

  Szeroka ekspozycja oferty

  Jako profesjonalna agencja najmu szybko i sprawnie znajdujemy bezpiecznych najemców przez odpowiednią ekspozycję ogłoszeń w Internecie.

  Systematyczne kontrole

  W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

  Pełna dokumentacja

  Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

  Bezpieczna umowa najmu

  Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

  Autorski panel Klienta

  Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

  Korzyści finansowe i wolny czas

  Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

  Zarządzanie najmem Lublin – przykładowe Opinie Klientów

  Lublin i rynek nieruchomości - informacje

  Zlokalizowany we wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą Lublin to miasto, które w zestawieniu odnoszącym się do liczby mieszkańców polskich miast plasuje się w pierwszej dziesiątce, a konkretnie na miejscu nr 9 z wynikiem przeszło 340 tys. mieszkańców. Miasto zajmuje powierzchnię niespełna 15 tys. ha i jest największym miastem na tzw. Ścianie Wschodniej oraz naturalnie stolicą województwa lubelskiego.

  Położone na Wyżynie Lubelskiej miasto posiada bogatą historię i dlatego jest miejscem atrakcyjnym dla turystów, ale prócz tego jest bardzo ważnym ośrodkiem akademickim we wschodniej Polsce oraz miastem, które przyciąga przedsiębiorców zarówno z regionu, jak i pozostałych części kraju.

  Lublin - zyskująca na znaczeniu stolica województwa lubelskiego

  Trudno nie zauważyć, że Lublin jako miasto będące polską Bramą Wschodu na przestrzeni ostatnich lat w bardzo wyraźny sposób postawiło na swój rozwój. Liczne inwestycje, otwarcie Portu Lotniczego Lublin oraz wdrożenie przedsięwzięć związanych z transportem miejskim i infrastrukturą spowodowały, że obecnie stolica województwa lubelskiego znacząco wzmocniła swoją pozycję przede wszystkim w kraju, ale również za granicami Polski.

  Lokalizacja Lublina niejako w naturalny sposób powoduje, iż jest on dla Polski bardzo ważnym miastem w kontaktach z sąsiadami ze Wschodu i śmiało można stwierdzić, że miasto posiada status lidera, jeśli chodzi o kontakty na szczeblu oficjalnym, ale także relacje instytucji kulturowych oraz przedsiębiorców. Wspomniany fakt jest bardzo korzystny dla miasta i także przyczynia się do jego rozwoju w wielu obszarach funkcjonowania władz, ale też mieszkańców miasta, turystów i firm związanych z Lublinem.

  Lublin miastem wielu kultur oraz bogatej historii

  Bliskość Białorusi oraz Ukrainy bez wątpienia jest widoczna w Lublinie co przekłada się na wyjątkowość miasta. Śmiało można stwierdzić, iż Lublin to swoisty tygiel kulturowy o niepowtarzalnym klimacie, bogatej architekturze, zróżnicowanej kuchni oraz oczywiście burzliwej historii, która sięga siedmiu wieków wstecz. To wszystko sprawia, że Lublin jest miastem bardzo atrakcyjnym dla turystów, którzy zresztą coraz bardziej doceniają jego walory. Co zatem warto zobaczyć podczas wyprawy do Lublina? Miejsc interesujących jest oczywiście bardzo wiele, ale nie sposób wymienić je wszystkie, natomiast do najważniejszych lokalizacji turystycznych bezsprzecznie trzeba zaliczyć Stare Miasto, Zamek Lubelski, Lubelską Trasę Podziemną, Archikatedrę Lubelską, Basztę Zamkową, Państwowe Muzeum na Majdanku, Muzeum Wsi Lubelskiej, Piwnicę pod Fortuną oraz Bazylikę oo. Dominikanów pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Wymienione miejsca to swego rodzaju "pozycje obowiązkowe" dla każdego turysty odwiedzającego Lublin.

  Lublin - najważniejszy ośrodek akademicki po prawej stronie Wisły

  Zróżnicowana i bardzo bogata oferta kierunków studiów każdego roku zachęca osoby rozpoczynające naukę do wybrania Lublina jako miasta, w którym nie tylko będą zdobywać wiedzę, ale również mieszkać przez najbliższe kilka lat. Biorąc pod uwagę liczbę studentów Lublin może pochwalić się liczbą żaków przekraczającą 70 tysięcy i należy w tym miejscu zaznaczyć, że miasto jako miejsce swojej edukacji wybiera ponad 80% młodych ludzi z całego województwa. W Lublinie działa 9 uczelni wyższych, do publicznych zaliczają się Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Politechnika Lubelska, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet Przyrodniczy, a 4 uczelnie niepubliczne to Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji, Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych.

  Rynek nieruchomości w Lublinie

  Niezaprzeczalny potencjał Lublina jako istotnego miasta na mapie Polski jest bardzo wyraźny, a ponadto Lublin to miasto studentów, turystów i przedsiębiorców co znajduje odzwierciedlenie w miejscowym rynku nieruchomości. Właściciele nieruchomości zdając sobie sprawę z konkurencji oraz wymagań osób zainteresowanych wynajmem mieszkań bardzo umiejętnie reagują na bieżące potrzeby. Dlatego w Lublinie znaleźć możemy pełen wachlarz ofert, począwszy od wynajmu krótkoterminowego, poprzez tradycyjne oferty wynajmu pokoi i całych mieszkań, a skończywszy na ofertach sprzedażowych.