Maciej Abramowicz
Specjalista d/s zarządzania najmem z 15 letnim doświadczeniem

Jesteś właścicielem apartamentu, mieszkania bądź innej nieruchomości w Lublinie? Chcesz ją wynająć i poszukujesz firmy, której powierzysz obsługę najmu? Nasza firma - Fiesta ZN Sp. z o.o. przygotowała kompleksową ofertę.

Usługi, które proponujemy, skupiają się na profesjonalnym zarządzaniu najmem, który obejmuje wszystkie czynności, o które winien zadbać właściciel nieruchomości przeznaczonej na wynajem w Lublinie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz opiniami Klientów z Lublina, którzy powierzyli nam zarządzanie najmem.

+48 507 190 636

Zadzwoń - porozmawiajmy o zarządzaniu najmem

Nasza oferta obejmuje

Warto rozpocząć współpracę

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu w Lublinie?

Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
Profesjonalna sesja zdjęciowa
Ekspozycja oferty w Internecie i prasie
Szczegółowa weryfikacja najemców
Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
Comiesięczne raporty rozliczeniowe
Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
Windykacja najemców

Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

Szeroka ekspozycja oferty

Jako profesjonalna agencja najmu szybko znajdujemy najemców przez odpowiednią dystrybucję ogłoszeń w Internecie i prasie.

Systematyczne kontrole

W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

Pełna dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

Bezpieczna umowa najmu

Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

Autorski panel Klienta

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

Korzyści finansowe i wolny czas

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

Zarządzanie najmem Lublin – przykładowe Opinie Klientów

Lublin i rynek nieruchomości - informacje

Zlokalizowany we wschodniej Polsce nad rzeką Bystrzycą Lublin to miasto, które w zestawieniu odnoszącym się do liczby mieszkańców polskich miast plasuje się w pierwszej dziesiątce, a konkretnie na miejscu nr 9 z wynikiem przeszło 340 tys. mieszkańców. Miasto zajmuje powierzchnię niespełna 15 tys. ha i jest największym miastem na tzw. Ścianie Wschodniej oraz naturalnie stolicą województwa lubelskiego.

Położone na Wyżynie Lubelskiej miasto posiada bogatą historię i dlatego jest miejscem atrakcyjnym dla turystów, ale prócz tego jest bardzo ważnym ośrodkiem akademickim we wschodniej Polsce oraz miastem, które przyciąga przedsiębiorców zarówno z regionu, jak i pozostałych części kraju.

Lublin - zyskująca na znaczeniu stolica województwa lubelskiego

Trudno nie zauważyć, że Lublin jako miasto będące polską Bramą Wschodu na przestrzeni ostatnich lat w bardzo wyraźny sposób postawiło na swój rozwój. Liczne inwestycje, otwarcie Portu Lotniczego Lublin oraz wdrożenie przedsięwzięć związanych z transportem miejskim i infrastrukturą spowodowały, że obecnie stolica województwa lubelskiego znacząco wzmocniła swoją pozycję przede wszystkim w kraju, ale również za granicami Polski.

Lokalizacja Lublina niejako w naturalny sposób powoduje, iż jest on dla Polski bardzo ważnym miastem w kontaktach z sąsiadami ze Wschodu i śmiało można stwierdzić, że miasto posiada status lidera, jeśli chodzi o kontakty na szczeblu oficjalnym, ale także relacje instytucji kulturowych oraz przedsiębiorców. Wspomniany fakt jest bardzo korzystny dla miasta i także przyczynia się do jego rozwoju w wielu obszarach funkcjonowania władz, ale też mieszkańców miasta, turystów i firm związanych z Lublinem.

Lublin miastem wielu kultur oraz bogatej historii

Bliskość Białorusi oraz Ukrainy bez wątpienia jest widoczna w Lublinie co przekłada się na wyjątkowość miasta. Śmiało można stwierdzić, iż Lublin to swoisty tygiel kulturowy o niepowtarzalnym klimacie, bogatej architekturze, zróżnicowanej kuchni oraz oczywiście burzliwej historii, która sięga siedmiu wieków wstecz. To wszystko sprawia, że Lublin jest miastem bardzo atrakcyjnym dla turystów, którzy zresztą coraz bardziej doceniają jego walory. Co zatem warto zobaczyć podczas wyprawy do Lublina? Miejsc interesujących jest oczywiście bardzo wiele, ale nie sposób wymienić je wszystkie, natomiast do najważniejszych lokalizacji turystycznych bezsprzecznie trzeba zaliczyć Stare Miasto, Zamek Lubelski, Lubelską Trasę Podziemną, Archikatedrę Lubelską, Basztę Zamkową, Państwowe Muzeum na Majdanku, Muzeum Wsi Lubelskiej, Piwnicę pod Fortuną oraz Bazylikę oo. Dominikanów pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Wymienione miejsca to swego rodzaju "pozycje obowiązkowe" dla każdego turysty odwiedzającego Lublin.

Lublin - najważniejszy ośrodek akademicki po prawej stronie Wisły

Zróżnicowana i bardzo bogata oferta kierunków studiów każdego roku zachęca osoby rozpoczynające naukę do wybrania Lublina jako miasta, w którym nie tylko będą zdobywać wiedzę, ale również mieszkać przez najbliższe kilka lat. Biorąc pod uwagę liczbę studentów Lublin może pochwalić się liczbą żaków przekraczającą 70 tysięcy i należy w tym miejscu zaznaczyć, że miasto jako miejsce swojej edukacji wybiera ponad 80% młodych ludzi z całego województwa. W Lublinie działa 9 uczelni wyższych, do publicznych zaliczają się Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Politechnika Lubelska, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet Przyrodniczy, a 4 uczelnie niepubliczne to Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji, Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych.

Rynek nieruchomości w Lublinie

Niezaprzeczalny potencjał Lublina jako istotnego miasta na mapie Polski jest bardzo wyraźny, a ponadto Lublin to miasto studentów, turystów i przedsiębiorców co znajduje odzwierciedlenie w miejscowym rynku nieruchomości. Właściciele nieruchomości zdając sobie sprawę z konkurencji oraz wymagań osób zainteresowanych wynajmem mieszkań bardzo umiejętnie reagują na bieżące potrzeby. Dlatego w Lublinie znaleźć możemy pełen wachlarz ofert, począwszy od wynajmu krótkoterminowego, poprzez tradycyjne oferty wynajmu pokoi i całych mieszkań, a skończywszy na ofertach sprzedażowych.