Opinie naszych Klientów pochodzące z Google

DOBRA
535 opinii na
Stanisław Wiecki
Stanisław Wiecki
2024-04-14
Jestem klientem firmy od dłuższego czasu. Mam kilka mieszkań w firmie Fiesta. Pani Agnieszka jest osobą kompetentną i zawsze uśmiechniętą. Dzięki firnie nie muszę się martwić o swoje mieszkania.
Danuta Wiecka
Danuta Wiecka
2024-04-14
Od dwóch lat wynajmuje mieszkanie przez firmę Fiesta, wszystko bez problemowo. Pani Agnieszka, zawsze służy pomocą oraz niezawodny Pan Robert od usterek. Z czystym sumieniem polecam.
spnel spnel
spnel spnel
2024-04-13
Bardzo polecam współspalanie z Panią Martą z Wrocławia. Jestem bardzo zadowolony. Polecam. :)
Agata Biegus
Agata Biegus
2024-04-13
A ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Martą B. z Wrocławia. Pani Marta jest bardzo zaangażowana, szybko odpisuje i ogarnia wszystkie kwestie związane z mieszkaniem. Jest bardzo miłą i ciepłą osobą, zawsze służy pomocą. :)
Kamil Deckert
Kamil Deckert
2024-04-13
Jakiś czas temu szukałem mieszkania dla siebie i dziewczyny, trafiliśmy na państwa ofertę. Pan Konrad H. odpowiadał na każde, nawet czasem bardzo szczegółowe pytania, super kontakt i komunikacja 🙂
Marta Miara
Marta Miara
2024-04-12
Z szczerego serca polecam firmę "Fiesta". Współpraca z Panią Agnieszką to sama przyjemność. Rzetelna, konkretna i sumienna w wykonywaniu swoich obowiązków. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Szybko i bezproblemowo znalazła najemców na moją nieruchomość.
Bartosz Aparta
Bartosz Aparta
2024-04-12
Polecam serdecznie współpracę - rzetelna firma i najlepsi fachowcy (szczególnie Pani Agnieszką z Katowickiego oddziału)
Adriana Włóka
Adriana Włóka
2024-04-12
Jestem zadowolona ze współpracy z p. Konradem Hajnus z agencji Fiesta. Kontakt na najwyższym poziomie, pan bardzo sumienny i profesjonalny. Zawsze mogłam liczyć na pomoc. Gorąco polecam!
Deki Dek
Deki Dek
2024-04-12
Bardzo polecam Pana Konrada Hajnus i całą firmę Fiesta. Zawsze jest pod telefonem i mogę liczyć na jego pomoc w różnych sytuacjach.

Pozostałe opinie naszych Klientów