Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!
Preferowana godzina kontaktu:
TAK - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej

Wyślij zapytanie
TAK - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o zarządzaniu najmem? Zadzwoń: Dariusz Kłosiński +48 512 081 909

lub wypełnij formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o zarządzaniu najmem? Zadzwoń: Dariusz Kłosiński +48 512 081 909

lub wypełnij formularz kontaktowy

Zarządzanie Wynajmem Mieszkań Wrocław - Zarządzanie Najmem - Obsługa Najmu

Jesteś właścicielem mieszkania we Wrocławiu? 

Myślisz o korzystnym i bezpiecznym wynajmie?

Porozmawiajmy +48 512 081 909 o najmie Twojego wrocławskiego mieszkania!

Profesjonalna obsługa najmu może obejmować pełny zakres działań o które powinien zadbać właściciel wrocławskiego mieszkania przeznaczonego do najmu.

Gdy sytuacja tego wymaga razem z właścicielem ustalamy zakres niezbędnych prac dodatkowych potrzebnych do właściwego przygotowania nieruchomości do wynajmu oraz zapewnienia ciekawej prezentacji nieruchomości zwiększającej atrakcyjność lokalu w oczach potencjalnych najemców.

Bezpieczeństwo i stabilność najmu to rzecz najważniejsza! Dbamy o nią m.in przeprowadzając każdorazowo dokładną weryfikację najemców. Podpisujemy bezpieczne, dedykowane do zarządzania, umowy najmu. Opiekunowie mieszkań wraz z Biurem Obsługi Klienta rozwiązują wszelkie problemy związane z eksploatacją wynajmowanej nieruchomości. W ramach opłaty za zarządzanie rozliczamy podatki związane z najmem mieszkań.

Za każdym razem, indywidualnie, w odniesieniu do konkretnych potrzeb klienta określamy zakres profesjonalnej obsługi najmu.

Umowy o zarządzanie obejmujące obsługę najmu wrocławskich nieruchomości mogą zawierać m.in. :

  • konsultacje dotyczące przygotowania nieruchomości do zarządzania najmem
  • dobór bezpiecznych najemców gwarantujących stabilny najem
  • przygotowanie i podpisanie dedykowanej do zarządzania  umowy najmu
  • przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu wraz z raportem
  • wizyty kontrolne lokali oraz najemców w trakcie trwania umów najmu
  • monitorowanie stanu technicznego mieszkania czyli koordynacja i kontrola usuwania awarii i problemów technicznych
  • nadzorowanie rozliczeń wynikających z umowy najmu oraz innych opłat administracyjnych
  • reprezentowanie właściciela wobec najemców, urzędów i instytucji w sytuacjach -  w oparciu o stosowne pełnomocnictwo
  • nadzór na zakończeniem umowy najmu łącznie z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji
  • dostęp do panelu klienta online 24h/7 dni w tygodniu (m.in rozliczenia i faktury w PDF).

Zarządzanie najmem to proces bardzo złożony i trudno jest go samodzielnie bezpiecznie i efektywnie przeprowadzić. Współpracując z Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. w zakresie obsługi najmu unikniesz większości błędów popełnianych przez właścicieli wrocławskich nieruchomości.  Zazwyczaj oznacza to także zwiększenie dochodów generowanych przez zarządzane przez nas lokale.

10% miesięcznego czynszu najmu netto (bez czynszu adm) to opłata za zarządzanie pobierana tylko gdy nieruchomość jest wynajęta. Kwota ta obejmuje wszystkie czynności związane z obsługą najmu, w związku z tym nie ma opłat np. za dojazd do lokalu.

Rozpoczynając współpracę, przy wprowadzaniu pierwszy raz nieruchomości do najmu wtedy gdy tworzymy pierwsze protokoły zdawczo-odbiorcze, gdy wykonujemy dokumentację fotograficzną, gdy sprawdzamy stan  lokalu, jest pobierana jednorazowa opłata startowa. Opłata ta nie jest związana z zarządzaniem nieruchomością i jest pobierana tylko raz przy pierwszej umowie najmu. Nigdy potem, gdy podpisujemy kolejne umowy najmu właściciel nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Zarządzanie i obsługa najmu Wrocław

Zarządzanie najmem Wrocław cena, cennik - Zadzwoń - Ile kosztuje zarządzanie najmem mieszkań we Wrocławiu?

Formularz kontaktowy

TAK - wysyłając wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty

Najczęściej zadawane pytania w trakcie spotkań...

1. Czy mogę załatwić formalności związane z przekazaniem nieruchomości do zarządzania bez konieczności przyjazdu do Wrocławia?

Tak, nie powinno być z tym problemu. Wielu naszych klientów przekazało nam zarządzanie wynajmem swoich wrocławskich nieruchomości przeprowadzając całą procedurę zdalnie. To czego niezbędnie potrzebujemy do obsługi najmu mieszkania to pełnomocnictwo na podstawie którego będziemy mogli podpisywać umowy najmu i występować w państwa imieniu wobec urzędów i instytucji. Takie pełnomocnictwo można wstawić w najbliższym konsulacie lub u notariusza czy prawnika. Pełnomocnictwo to tylko jedna z kilku rzeczy które potrzebujemy na początku współpracy. Dokładną listę i procedurę postępowania ustalamy w bezpośrednim kontakcie.

2. Jaki powinien być miesięczny czynsz najmu za moje wrocławskie mieszkanie?

Uważamy że czynsz za wynajmowane mieszkanie / lub inną nieruchomość / powinien być na poziomie gwarantującym bezpieczną ciągłość najmu. To znaczy że, powinien być z punktu widzenia najemcy atrakcyjny. Dla każdej wrocławskiej nieruchomości wysokość miesięcznej opłaty będzie inna. Na rentowność i ekonomiczny sens wynajmowania mieszkania należy patrzeć tylko w długiej perspektywie czasowej, np. 5 / 10 letniej. Przyjmując taki punkt widzenia strategicznie i ekonomicznie uzasadnione jest ustawianie czynszu najmu na poziomie odrobinę poniżej średnich cen rynkowych dla danego typu nieruchomości, ponieważ ciągłość najmu i tak zagwarantuje nam właściwy przychód i zadowalającą rentowność. Atrakcyjna cena w oczywisty sposób powoduje także większe zainteresowanie ze strony najemców a co za tym idzie umożliwia właściwy wybór tych najbardziej odpowiedzialnych partnerów do najmu. Taka strategia przesądza nie tylko o sukcesie finansowym ale ma także niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo najmu ponieważ mamy realną możliwość wybierania (z wielu) najlepszych najemców.

Opinie Klientów, którzy powierzyli obsługę najmu
swoich wrocławskich nieruchomości Fiesta Zarządzanie Najmem

Kupiliśmy z żoną mieszkanie we Wrocławiu na kredyt, ale dostaliśmy ofertę lepszej pracy w Niemczech. Wyjechaliśmy za granicę, ale nie chcąc pozbywać się mieszkania przeznaczyliśmy je na wynajem - początkowo zajmowaliśmy się obsługą najmu sami (na odległość) - ale przy pierwszych kłopotach z najemcami obsługę powierzyliśmy profesjonalnej firmie - Fiesta Zarządzanie Najmem. Po roku współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ewa i Damian, Wrocław

Polecam wszystkim usługi firmy Fiesta Zarządzanie Najmem - przekazałem im do zarządzania moje wrocławskie mieszkanie i jestem zadowolony z kompleksowej obsługi - zajęli się remontem, wyposażeniem, znaleźli najemców, rozliczają PIT-28...

Wojciech, Wrocław

Wrocław - urokliwa stolica Dolnego Śląska z bogatą historią

Wrocław to historyczna stolica Dolnego Śląska i niezwykle urokliwe miasto położone nad rzeką Odrą. Stolica województwa dolnośląskiego pod względem liczby mieszkańców zajmuje 4 miejsce w Polsce (ponad 635 tys. mieszkańców), a w rankingu odnoszącym się powierzchni polskich miast zajmuje pozycję nr 5. Największe miasto położone na Ziemiach Odzyskanych to dziś jedna z najważniejszych polskich metropolii, które może pochwalić się licznymi atrakcjami turystycznymi, cenionymi uczelniami przyciągającymi studentów oraz bogatym potencjałem w sferze biznesowej, który dostrzegają przedsiębiorcy.

Historia Wrocławia jest naprawdę bardzo bogata, a pierwsze wzmianki odnoszące się do miasta datowane są na rok 1000 i Zjazd Gnieźnieński podczas którego wyznaczono Wrocław jako miejsce założenia jednego z czterech biskupstw na terenie Polski. Niemniej jednak wrocławski Ostrów Tumski już wcześniej był jedną z głównych siedzib panujących wówczas Piastów, a Gall Anonim w średniowiecznej Kronice Polskiej wymienia Wrocław jako jedną z trzech stolic ówczesnego Królestwa Polskiego, obok Sandomierza i Krakowa. Współczesna historia stolica Dolnego Śląska związana jest z konferencją w Poczdamie i postanowieniami na mocy których Śląsk wraz z miastem Wrocław został przekazany Polsce. Wówczas na obszar Ziem Odzyskanych, w tym do Wrocławia poczęła napływać ludność z centralnej części kraju, ale również mieszkańcy Kresów Wschodnich. Burzliwa, wielowiekowa, ale też związana z okresem wojen historia miasta powoduje, że obecnie na terenie Wrocławia można zobaczyć liczne zabytki oraz atrakcje turystyczne. Bez wątpienia wizytówką stolicy województwa dolnośląskiego jest Rynek oraz znajdujące się w jego obrębie obiekty tj. Stary Ratusz w stylu gotyckim i Nowy Ratusz utrzymany w stylu historyzmu. Ponadto zabytkami o charakterze sakralnym wartymi zobaczenia są Archikatedra św. Jana Chrzciciela na Ostrowie Tumskim, bazylika św. Elżbiety, kolegiata św. Krzyża, katedra greckokatolicka pw. św. Wincentego i św. Jakuba. Ważnym obiektem historycznym we Wrocławiu jest również słynna Panorama Racławicka, a turystów przyciągają również plac Solny i znajdujące się wokół niego kamienice, Nowy Targ, Hala Stulecia, Wrocławska Fontanna Multimedialna, najwyższy budynek w Polsce - Sky Tower, ogród botaniczny i szereg innych ciekawych miejsc, których we Wrocławiu nie brakuje.

Wrocław miastem przyjaznym dla przedsiębiorców

Wrocław jako miasto świetnie skomunikowane z pozostałymi regionami kraju oraz nieodległą granicą z Niemcami zawsze był lokalizacją docenianą przez przedsiębiorców. Trzeba też zaznaczyć, że Wrocław to miasto posiadające drugi pod względem przychodów i wydatków budżet w Polsce, co jasno pokazuje jego nieprzeciętne znaczenie potencjał. Podnosząc temat Wrocławia jako miasta przyjaznego dla przedsiębiorców należy także wspomnieć o pobliskich Bielanach Wrocławskich, w których mieści się największe w kraju centrum handlowo-rozrywkowe - Aleja Bielany. Istotna rola na polskiej mapie gospodarczej przekłada się również na wrocławski rynek nieruchomości, który ma naprawdę wiele do zaoferowania. Walory turystyczne spowodowały, że od kilku lat w mieście rozkwita rynek wynajmu krótkoterminowego, ale asortyment ofert konwencjonalnego wynajmu długoterminowego również jest bardzo bogaty, a właściciele nieruchomości w umiejętny sposób przygotowują swoje mieszkania, aby możliwie optymalnie wpisać się w bieżące oczekiwania Klientów.

Wrocław - miasto cenionych szkół wyższych

Nie da się ukryć, że Wrocław zaraz po Krakowie i Warszawie jest kierunkiem najchętniej wybieranym przez studentów, a jedynie na kierunkach stacjonarnych wiedzę w stolicy Dolnego Śląska zdobywa około 150 tys. osób. W mieście działają prestiżowe polskie uczelnie jak np. Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Ekonomiczny, Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego, Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta, Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki, Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego, Akademia Wychowania Fizycznego oraz wiele innych uczelni prywatnych. Tak duża liczba studentów we Wrocławiu determinuje tamtejszy rynek nieruchomości do przygotowania ofert odpowiadających potrzebom oraz wymaganiom żaków i trzeba otwarcie przyznać, że w mieście każdy student niezależnie od budżetu może znaleźć interesującą ofertę. Wszystko dlatego że już od lat Wrocław jest miastem studentów, a więc grup która w bardzo wyraźny sposób przyczynia się do rozwoju rynku nieruchomości. Toteż właściciele mieszkań doskonale zdają sobie sprawę z tego, że zagwarantowanie odpowiednich warunków wynajmu oraz standardu oferty przekłada się na realne zyski.

Stronę wyszukiwano po słowach:

zarządzanie najmem, obsługa wynajmu mieszkań wrocław, zarzadzanie najmem, zarządzanie najmem wrocław, zarządzanie najmem wrocław opinie, zarządzanie wynajmem wrocław, zarządzanie wynajmem, zarzadzanie najmem wrocław, zarządzanie wynajmem mieszkań wrocław, zarządzanie mieszkaniami na wynajem wrocław, zarządzanie najmem mieszkań wrocław, obsługa najmu wrocław, zarządzanie wynajmem mieszkań we wrocławiu, opieka nad mieszkaniem wrocław, zarządzanie najmem nieruchomości, obsługa wynajmu mieszkań, zarządzanie nieruchomościami wrocław, zarzadzanie wynajmem, zarządzanie najmem mieszkań, zarządzanie mieszkaniami, zarządzanie nieruchomościami na wynajem wrocław

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies oraz akceptujesz politykę prywatności RODO
Więcej informacji.

Translate »
PSP roms