Szukasz firmy, która kompleksowo i profesjonalnie zajmie się obsługą najmu Twojej wrocławskiej nieruchomości? Nasza firma - Fiesta ZN Sp. z o.o. od lat specjalizuje się w zarządzaniu najmem nieruchomości we Wrocławiu.

Oferta, z którą do Ciebie wychodzimy, obejmuje szeroki pakiet działań skupiających się na wszystkich czynnościach, o które powinien zadbać właściciel mieszkania, apartamentu lub innej nieruchomości przeznaczonej na wynajem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, którą przygotowaliśmy, a także opiniami Klientów z Wrocławia, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Nasza oferta obejmuje

 • darmowe konsultacje dotyczące przygotowania nieruchomości do zarządzania najmem
 • dobór bezpiecznych najemców gwarantujących stabilny najem
 • przygotowanie i podpisanie dedykowanej do zarządzania  umowy najmu
 • przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu wraz z raportem
 • wizyty kontrolne lokali oraz najemców w trakcie trwania umów najmu
 • monitorowanie stanu technicznego mieszkania czyli koordynacja i kontrola usuwania awarii i problemów technicznych
 • nadzorowanie rozliczeń wynikających z umowy najmu oraz innych opłat administracyjnych
 • reprezentowanie właściciela wobec najemców, urzędów i instytucji w sytuacjach -  w oparciu o stosowne pełnomocnictwo
 • nadzór na zakończeniem umowy najmu łącznie z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji
 • dostęp do panelu klienta online 24h/7 dni w tygodniu (m.in rozliczenia i faktury w PDF).

Warto rozpocząć współpracę

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

  Zarządzanie najmem we Wrocławiu

  Profesjonalna obsługa najmu może obejmować pełny zakres działań o które powinien zadbać właściciel wrocławskiego mieszkania przeznaczonego do najmu.

  Gdy sytuacja tego wymaga razem z właścicielem ustalamy zakres niezbędnych prac dodatkowych potrzebnych do właściwego przygotowania nieruchomości do wynajmu oraz zapewnienia ciekawej prezentacji nieruchomości zwiększającej atrakcyjność lokalu w oczach potencjalnych najemców.

  Bezpieczeństwo i stabilność najmu to rzecz najważniejsza! Dbamy o nią m.in przeprowadzając każdorazowo dokładną weryfikację najemców. Podpisujemy bezpieczne, dedykowane do zarządzania, umowy najmu. Opiekunowie mieszkań wraz z Biurem Obsługi Klienta rozwiązują wszelkie problemy związane z eksploatacją wynajmowanej nieruchomości. W ramach opłaty za zarządzanie rozliczamy podatki związane z najmem mieszkań.

  Za każdym razem, indywidualnie, w odniesieniu do konkretnych potrzeb klienta określamy zakres profesjonalnej obsługi najmu.

  Zarządzanie najmem to proces bardzo złożony i trudno jest go samodzielnie bezpiecznie i efektywnie przeprowadzić. Współpracując z Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. w zakresie obsługi najmu unikniesz większości błędów popełnianych przez właścicieli wrocławskich nieruchomości.  Zazwyczaj oznacza to także zwiększenie dochodów generowanych przez zarządzane przez nas lokale.

  10% miesięcznego czynszu najmu netto (bez czynszu adm) to opłata za zarządzanie pobierana tylko gdy nieruchomość jest wynajęta. Kwota ta obejmuje wszystkie czynności związane z obsługą najmu, w związku z tym nie ma opłat np. za dojazd do lokalu.

  Rozpoczynając współpracę, przy wprowadzaniu pierwszy raz nieruchomości do najmu wtedy gdy tworzymy pierwsze protokoły zdawczo-odbiorcze, gdy wykonujemy dokumentację fotograficzną, gdy sprawdzamy stan  lokalu, jest pobierana jednorazowa opłata startowa. Opłata ta nie jest związana z zarządzaniem nieruchomością i jest pobierana tylko raz przy pierwszej umowie najmu. Nigdy potem, gdy podpisujemy kolejne umowy najmu właściciel nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

  Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu we Wrocławiu?

  Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
  Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
  Profesjonalna sesja zdjęciowa
  Ekspozycja oferty w Internecie (najważniejsze portale poświęcone nieruchomościom)
  Szczegółowa weryfikacja najemców na podstawie dokumentów
  Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
  Comiesięczne raporty rozliczeniowe
  Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
  Windykacja najemców

  Zarządzanie najmem świadczymy we Wrocławiu oraz okolicznych miejscowościach:

  • Żerniki Wrocławskie
  • Bielany Wrocławskie
  • Długołęka

  Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

  Szeroka ekspozycja oferty

  Jako profesjonalna agencja najmu szybko i sprawnie znajdujemy bezpiecznych najemców przez odpowiednią ekspozycję ogłoszeń w Internecie.

  Systematyczne kontrole

  W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

  Pełna dokumentacja

  Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

  Bezpieczna umowa najmu

  Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

  Autorski panel Klienta

  Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

  Korzyści finansowe i wolny czas

  Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

  Zarządzanie najmem Wrocław – przykładowe Opinie Klientów

  Najczęściej zadawane pytania w trakcie spotkań...

  Tak, nie powinno być z tym problemu. Wielu naszych klientów przekazało nam zarządzanie wynajmem swoich wrocławskich nieruchomości przeprowadzając całą procedurę zdalnie. To czego niezbędnie potrzebujemy do obsługi najmu mieszkania to pełnomocnictwo na podstawie którego będziemy mogli podpisywać umowy najmu i występować w państwa imieniu wobec urzędów i instytucji. Takie pełnomocnictwo można wstawić w najbliższym konsulacie lub u notariusza czy prawnika. Pełnomocnictwo to tylko jedna z kilku rzeczy które potrzebujemy na początku współpracy. Dokładną listę i procedurę postępowania ustalamy w bezpośrednim kontakcie.

  Uważamy że czynsz za wynajmowane mieszkanie / lub inną nieruchomość / powinien być na poziomie gwarantującym bezpieczną ciągłość najmu. To znaczy że, powinien być z punktu widzenia najemcy atrakcyjny. Dla każdej wrocławskiej nieruchomości wysokość miesięcznej opłaty będzie inna. Na rentowność i ekonomiczny sens wynajmowania mieszkania należy patrzeć tylko w długiej perspektywie czasowej, np. 5 / 10 letniej. Przyjmując taki punkt widzenia strategicznie i ekonomicznie uzasadnione jest ustawianie czynszu najmu na poziomie odrobinę poniżej średnich cen rynkowych dla danego typu nieruchomości, ponieważ ciągłość najmu i tak zagwarantuje nam właściwy przychód i zadowalającą rentowność. Atrakcyjna cena w oczywisty sposób powoduje także większe zainteresowanie ze strony najemców a co za tym idzie umożliwia właściwy wybór tych najbardziej odpowiedzialnych partnerów do najmu. Taka strategia przesądza nie tylko o sukcesie finansowym ale ma także niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo najmu ponieważ mamy realną możliwość wybierania (z wielu) najlepszych najemców.

  Wrocław i rynek nieruchomości - informacje

  Wrocław to historyczna stolica Dolnego Śląska i niezwykle urokliwe miasto położone nad rzeką Odrą. Stolica województwa dolnośląskiego pod względem liczby mieszkańców zajmuje 4 miejsce w Polsce (ponad 635 tys. mieszkańców), a w rankingu odnoszącym się powierzchni polskich miast zajmuje pozycję nr 5. Największe miasto położone na Ziemiach Odzyskanych to dziś jedna z najważniejszych polskich metropolii, które może pochwalić się licznymi atrakcjami turystycznymi, cenionymi uczelniami przyciągającymi studentów oraz bogatym potencjałem w sferze biznesowej, który dostrzegają przedsiębiorcy.

  Historia Wrocławia jest naprawdę bardzo bogata, a pierwsze wzmianki odnoszące się do miasta datowane są na rok 1000 i Zjazd Gnieźnieński podczas którego wyznaczono Wrocław jako miejsce założenia jednego z czterech biskupstw na terenie Polski. Niemniej jednak wrocławski Ostrów Tumski już wcześniej był jedną z głównych siedzib panujących wówczas Piastów, a Gall Anonim w średniowiecznej Kronice Polskiej wymienia Wrocław jako jedną z trzech stolic ówczesnego Królestwa Polskiego, obok Sandomierza i Krakowa. Współczesna historia stolica Dolnego Śląska związana jest z konferencją w Poczdamie i postanowieniami na mocy których Śląsk wraz z miastem Wrocław został przekazany Polsce. Wówczas na obszar Ziem Odzyskanych, w tym do Wrocławia poczęła napływać ludność z centralnej części kraju, ale również mieszkańcy Kresów Wschodnich. Burzliwa, wielowiekowa, ale też związana z okresem wojen historia miasta powoduje, że obecnie na terenie Wrocławia można zobaczyć liczne zabytki oraz atrakcje turystyczne. Bez wątpienia wizytówką stolicy województwa dolnośląskiego jest Rynek oraz znajdujące się w jego obrębie obiekty tj. Stary Ratusz w stylu gotyckim i Nowy Ratusz utrzymany w stylu historyzmu. Ponadto zabytkami o charakterze sakralnym wartymi zobaczenia są Archikatedra św. Jana Chrzciciela na Ostrowie Tumskim, bazylika św. Elżbiety, kolegiata św. Krzyża, katedra greckokatolicka pw. św. Wincentego i św. Jakuba. Ważnym obiektem historycznym we Wrocławiu jest również słynna Panorama Racławicka, a turystów przyciągają również plac Solny i znajdujące się wokół niego kamienice, Nowy Targ, Hala Stulecia, Wrocławska Fontanna Multimedialna, najwyższy budynek w Polsce - Sky Tower, ogród botaniczny i szereg innych ciekawych miejsc, których we Wrocławiu nie brakuje.

  Wrocław miastem przyjaznym dla przedsiębiorców

  Wrocław jako miasto świetnie skomunikowane z pozostałymi regionami kraju oraz nieodległą granicą z Niemcami zawsze był lokalizacją docenianą przez przedsiębiorców. Trzeba też zaznaczyć, że Wrocław to miasto posiadające drugi pod względem przychodów i wydatków budżet w Polsce, co jasno pokazuje jego nieprzeciętne znaczenie potencjał. Podnosząc temat Wrocławia jako miasta przyjaznego dla przedsiębiorców należy także wspomnieć o pobliskich Bielanach Wrocławskich, w których mieści się największe w kraju centrum handlowo-rozrywkowe - Aleja Bielany. Istotna rola na polskiej mapie gospodarczej przekłada się również na wrocławski rynek nieruchomości, który ma naprawdę wiele do zaoferowania. Walory turystyczne spowodowały, że od kilku lat w mieście rozkwita rynek wynajmu krótkoterminowego, ale asortyment ofert konwencjonalnego wynajmu długoterminowego również jest bardzo bogaty, a właściciele nieruchomości w umiejętny sposób przygotowują swoje mieszkania, aby możliwie optymalnie wpisać się w bieżące oczekiwania Klientów.

  Wrocław - miasto cenionych szkół wyższych

  Nie da się ukryć, że Wrocław zaraz po Krakowie i Warszawie jest kierunkiem najchętniej wybieranym przez studentów, a jedynie na kierunkach stacjonarnych wiedzę w stolicy Dolnego Śląska zdobywa około 150 tys. osób. W mieście działają prestiżowe polskie uczelnie jak np. Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Ekonomiczny, Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego, Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta, Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki, Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego, Akademia Wychowania Fizycznego oraz wiele innych uczelni prywatnych. Tak duża liczba studentów we Wrocławiu determinuje tamtejszy rynek nieruchomości do przygotowania ofert odpowiadających potrzebom oraz wymaganiom żaków i trzeba otwarcie przyznać, że w mieście każdy student niezależnie od budżetu może znaleźć interesującą ofertę. Wszystko dlatego że już od lat Wrocław jest miastem studentów, a więc grup która w bardzo wyraźny sposób przyczynia się do rozwoju rynku nieruchomości. Toteż właściciele mieszkań doskonale zdają sobie sprawę z tego, że zagwarantowanie odpowiednich warunków wynajmu oraz standardu oferty przekłada się na realne zyski.