Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości w Łodzi i myślisz o bezpiecznym i stabilnym najmie to usługa zarządzania najmem w Fiesta ZN Sp. z o.o. jest skierowana do Ciebie.

Profesjonalna, a jednocześnie całościowa obsługa najmu obejmuje wszelkie niezbędne czynności, o które powinien zadbać właściciel łódzkiego mieszkania przeznaczonego na wynajem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, którą stworzyliśmy, oraz opiniami Klientów z Łodzi, którzy obdarzyli nas zaufaniem.

ul Rewolucji 1905 r. nr 34 lok. 1, 90-213 Łódź

Zapraszamy do naszego biura w centrum Łodzi

Nasza oferta obejmuje

 • wsparcie i konsultacje przy przekazaniu mieszkania do zarządzania najmem,
 • weryfikacja najemców w oparciu m.in. o dokumenty o zatrudnieniu,
 • zawarcie a wcześniej przygotowanie, bezpiecznej umowy najmu;
 • wsparcie opiekuna dedykowanego do konkretnego mieszkania,
 • oprócz dedykowanego opiekuna właściciel może liczyć na stałą pomoc Biura Obsługi Klienta ,
 • comiesięczne przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu wraz z raportem,
 • jeśli jest taka potrzeba rozliczanie PIT28,
 • kontrola wynajmowanego mieszkania przez regularne wizyty kontrolne,
 • koordynacja i logistyka usuwania awarii i wszelkich usterek,
 • weryfikowanie i egzekwowanie płatności wynikających z umowy najmu oraz opłat administracyjnych,
 • reprezentowanie właściciela (w oparciu o stosowne pełnomocnictwo) wobec najemców, urzędów i instytucji w sytuacjach związanych z realizacją umowy o zarządzanie najmem;
 • zakończenie najmu z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji.

Warto rozpocząć współpracę

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

  Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu w Łodzi?

  Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
  Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
  Profesjonalna sesja zdjęciowa
  Ekspozycja oferty w Internecie (najważniejsze portale poświęcone nieruchomościom)
  Szczegółowa weryfikacja najemców na podstawie dokumentów
  Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
  Comiesięczne raporty rozliczeniowe
  Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
  Windykacja najemców

  Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

  Szeroka ekspozycja oferty

  Jako profesjonalna agencja najmu szybko i sprawnie znajdujemy bezpiecznych najemców przez odpowiednią ekspozycję ogłoszeń w Internecie.

  Systematyczne kontrole

  W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

  Pełna dokumentacja

  Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

  Bezpieczna umowa najmu

  Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

  Autorski panel Klienta

  Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

  Korzyści finansowe i wolny czas

  Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

  Zarządzanie najmem Łódź – przykładowe Opinie Klientów

  Łódź i rynek nieruchomości - informacje

  Łódź to piękne, dynamicznie rozwijające się miasto, które wedle danych z 2015 roku zajmuje w Polsce trzecie miejsce pod względem liczby ludności (ok. 700 000 mieszkańców). Centralne położenie na mapie kraju, a także liczne rzeki i strumienie przepływające przez miasto przyczyniły się bezsprzecznie do rozwoju Łodzi, który miał miejsce na początku XIX wieku, ale również dziś stanowią istotny atut łódzkiej aglomeracji, która z roku na rok zyskuje status coraz ważniejszego ośrodka biznesowego, oświatowego oraz naturalnie turystycznego nie tylko w skali kraju, ale również Europy.

  Łódź - przykład miasta z bogatą historią, które wykorzystuje swój potencjał

  Historia miasta, a ściślej osady nazywanej Łodzia sięgają wieku XIV, ale tak naprawdę rozkwit miasta związany jest z wspomnianym wcześniej wiekiem XIX i przemysłem, który w tym czasie spowodował, że do Łodzi w poszukiwaniu pracy zaczęli docierać robotnicy oraz rzemieślnicy nie tylko z Polski, ale również Rosji, Niemiec oraz innych rejonów ówczesnej Europy. Dzięki temu Łódź stała się miastem wielokulturowym i kluczowym ośrodkiem przemysłowym ze szczególnym uwzględnieniem przemysłu włókienniczego.

  Wspominając o przemyślenie i nawiązując do atrakcji miasta należy przywołać Białą Fabrykę Geyera, w której korzystano z pierwszej maszyny parowej w Królestwie Polskim, a obecnie znajduje się w jedna z atrakcji turystycznych Łodzi tj. Centralne Muzeum Włókiennictwa. Z okresem największej świetności Łodzi są związane także inne turystyczne punkty na mapie miasta, a niewątpliwie najsłynniejszym z nich jest ulica Piotrkowska mierząca aż 4,2 km. To właśnie przy ulicy łączącej Plac Wolności z Placem Niepodległości turyści znajdą zabytki utrzymane w secesyjnym i neoklasycystycznym stylu, dawne budynki fabryczne oraz liczne synagogi. Przy Piotrkowskiej znajduje się też Ławeczka Juliana Tuwima, czyli największego łódzkiego poety, aczkolwiek w mieście nie brakuje również współczesnych atrakcji, zatem każdy turysta odwiedzający Łódź z całą pewnością znajdzie wśród palety różnorodnych możliwości coś dla siebie.

  Elastyczny rynek nieruchomości wizytówką Łodzi

  Rosnąca obecnie pozycja Łodzi w Europie w dużym stopniu związana jest z biznesowym potencjałem miasta, który został na nowo dostrzeżony. Liczne inwestycje realizowane na obszarze łódzkiej aglomeracji przekładają się w wymierny sposób na rozwój miasta i rosnące możliwości co powoduje, że coraz więcej osób nie tylko w celach turystycznych, ale również związanych z nauką i pracą odwiedza Łódź i pozostaje w niej na stałe. To też stawia nowe wymagania przed łódzkim rynkiem nieruchomości, który naturalnie jest kształtowany pod kątem oczekiwań osób zainteresowanych. W tym miejscu należy nadmienić, iż wachlarz opcji wynajmu w Łodzi jest naprawdę szeroki, począwszy od ofert wynajmu krótkoterminowego dedykowanego np. turystom, poprzez tradycyjny wynajem mieszkań oraz pokoi, a skończywszy na ofertach sprzedażowych.

  Łódź miastem atrakcyjnym dla studentów, również pod względem nieruchomości

  Ośrodki akademickie zlokalizowane w Łodzi to aż 28 uczelni, 6 publicznych (Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Medyczny, Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów, Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera) oraz 22 niepubliczne. Przekłada się to na fakt i co roku w Łodzi wiedzę i kwalifikacje zdobywa około 100 tysięcy studentów, a co oczywiste liczba miejsc w akademikach jest ograniczona. To też otworzyło i nadal otwiera duże możliwości dla właścicieli nieruchomości, którzy w Łodzi w znacznym stopniu opierają swoje oferty właśnie na wynajmie dla studentów. Niemniej jednak zbudowanie atrakcyjnej oferty, a ściślej zagwarantowanie określonego standardu niezależnie od charakteru wynajmu jest najważniejszym elementem, który wpływa na atrakcyjność oferty zaraz po lokalizacji. Właściciele mieszkań w Łodzi są jednak świadomi, znają swoje obowiązki oraz wymagania potencjalnych najemców i właśnie dlatego łódzki rynek nieruchomości bardzo atrakcyjne, zarówno jeśli chodzi o standard mieszkań jak i warunki cenowe.