Patryk Grabowski
Kierownik Regionu Północ Fiesta ZN

Jeżeli jesteś właścicielem mieszkania, bądź innej nieruchomości w Gdyni i myślisz o bezproblemowym, stałym najmie to oferta kompleksowej obsługi najmu w Fiesta ZN Sp. z o.o. jest dedykowana właśnie Tobie.

Kompleksowe zarządzanie najmem, które oferujemy, obejmuje swoim zakresem pakiet wszystkich czynności, które powinien mieć na względzie właściciel nieruchomości w Gdyni przeznaczonej na wynajem.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy, oraz opiniami Klientów z Gdyni, którzy powierzyli nam zarządzanie najmem.

Nasza oferta obejmuje

 • bezpłatna konsultacja w/s przygotowania mieszkania do przekazania do zarządzania najmem
 • przeprowadzenie rzetelnej selekcji i weryfikacji najemców
 • przygotowanie i podpisanie bezpiecznej i kompletnej umowy najmu
 • przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu wraz z raportem
 • regularna kontrola wynajmowanego mieszkania oraz najemców w trakcie trwania umowy zarządzania najmem
 • opieka techniczna nad mieszkaniem czyli kontrola i usuwanie wszelkich usterek
 • kontrola i egzekwowanie płatności z tytułu umowy najmu oraz opłat administracyjnych
 • w oparciu o stosowne pełnomocnictwo reprezentowanie właściciela wobec najemców, urzędów i instytucji w sytuacjach związanych z realizacją umowy o zarządzanie najmem
 • analiza i optymalizacja wszystkich opłat związanych z użytkowaniem i najmem nieruchomości
 • prawidłowe zakończenie najmu z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji
 • dostęp do panelu klienta online 24h/7 dni w tygodniu (m.in rozliczenia i faktury w PDF).

Warto rozpocząć współpracę

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

  Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu w Gdyni?

  Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
  Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
  Profesjonalna sesja zdjęciowa
  Ekspozycja oferty w Internecie (najważniejsze portale poświęcone nieruchomościom)
  Szczegółowa weryfikacja najemców na podstawie dokumentów
  Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
  Comiesięczne raporty rozliczeniowe
  Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
  Windykacja najemców

  Zarządzanie najmem świadczymy w Gdyni oraz okolicznych miejscowościach:

  • Rumia
  • Kosakowo

  Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

  Szeroka ekspozycja oferty

  Jako profesjonalna agencja najmu szybko i sprawnie znajdujemy bezpiecznych najemców przez odpowiednią ekspozycję ogłoszeń w Internecie.

  Systematyczne kontrole

  W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

  Pełna dokumentacja

  Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

  Bezpieczna umowa najmu

  Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

  Autorski panel Klienta

  Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

  Korzyści finansowe i wolny czas

  Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

  Zarządzanie najmem Gdynia – przykładowe Opinie Klientów

  Gdynia i rynek nieruchomości - informacje

  Gdynia to wspaniałe miasto mew i statków, utożsamiane z morzem i Trójmiastem. Pierwsze wzmianki o Gdyni pochodzą z początków XII wieku, a od tego czasu miasto nieustannie się rozwija. Jak obecnie prezentuje się Gdynia na tle innych, dużych ośrodków miejskich?

  Gdynia to obecnie największe polskie miasto, które nie jest miastem wojewódzkim – na jej terenie mieszka znacznie ponad 200 tysięcy mieszkańców. Jednocześnie to drugi największy port morski w Polsce. Dzięki temu Gdynia jest miejsce, mocna utożsamianym z wojskowością – wielu studentów mundurowych marzy o tym, by dostać się tutaj na studia. Wpływ mają na to chociażby takie uczelnie jak Akademia Marynarki Wojennej czy Akademia Morska. Studenci z całego Trójmiasta szukają lokum czy też nieruchomości w Gdyni, bo jest to bardzo dobrze skomunikowane miasto, które daje duże perspektywy. Plusem bez wątpienia są także zabytki i życie kulturalne Gdyni – to tutaj zwiedzić można Okręt „Błyskawica” czy też żaglowiec „Dar Pomorza”.

  To także bardzo wdzięczny punkt, jeśli chodzi o różnego rodzaju inwestycje. Ze względu na bliskość morza, dobre skomunikowanie z pozostałymi ośrodkami tworzącymi Trójmiasto czy też poprzez możliwość transportu morskiego, pozycja Gdyni rośnie w siłę. Dzięki temu w Gdyni siedziby mają duże i uznane marki, rozpoznawalne nie tylko w Polsce. To z kolei przekłada się na to, że coraz więcej osób przyjeżdża tutaj nie tylko na wakacje czy ze względu na klimat, ale także po to, by rozwijać swoją karierę zawodową. Nie zmienia to jednak faktu, że pod kątem turystycznym Gdynia także jest bardzo mocnym kandydatem – wielu Polaków czy też osób zza naszej zachodniej granicy wybiera się do Gdyni i tutaj spędza wymarzony urlop. Zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju mieszkania na wynajem – zarówno sezonowy, jak i stały jest w Gdyni bardzo duże.