Patryk Grabowski
Kierownik Regionu Północ Fiesta ZN

Jesteś właścicielem nieruchomości i rozważasz jej wynajem? Zależy Ci na kompleksowej, profesjonalnej obsłudze? Jako firma Fiesta ZN Sp. z o.o. przygotowaliśmy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Nasze usługi obejmują swoim zakresem pełen pakiet czynności, o które winien zadbać właściciel każdej gdańskiej nieruchomości przeznaczonej na wynajem, ponieważ zarządzanie najmem prowadzimy całościowo.

Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty, a ponadto sprawdzenia opinii właścicieli nieruchomości z Gdańska, którzy dotychczas nam zaufali.

Nasza oferta obejmuje

 • darmowa konsultacja w/s przygotowania mieszkania do przekazania do zarządzania najmem
 • przeprowadzenie rzetelnej selekcji i weryfikacji najemców
 • przygotowanie i podpisanie bezpiecznej i kompletnej umowy najmu
 • przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu wraz z raportem
 • regularna kontrola wynajmowanego mieszkania oraz najemców w trakcie trwania umowy zarządzania najmem
 • opieka techniczna nad mieszkaniem czyli kontrola i usuwanie wszelkich usterek
 • kontrola i egzekwowanie płatności z tytułu umowy najmu oraz opłat administracyjnych
 • w oparciu o stosowne pełnomocnictwo reprezentowanie właściciela wobec najemców, urzędów i instytucji w sytuacjach związanych z realizacją umowy o zarządzanie najmem
 • analiza i optymalizacja wszystkich opłat związanych z użytkowaniem i najmem nieruchomości
 • prawidłowe zakończenie najmu z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji
 • dostęp do panelu klienta online 24h/7 dni w tygodniu (m.in rozliczenia i faktury w PDF).

 

Warto rozpocząć współpracę

  Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

  Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu w Gdańsku?

  Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
  Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
  Profesjonalna sesja zdjęciowa
  Ekspozycja oferty w Internecie (najważniejsze portale poświęcone nieruchomościom)
  Szczegółowa weryfikacja najemców na podstawie dokumentów
  Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
  Comiesięczne raporty rozliczeniowe
  Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
  Windykacja najemców

  Zarządzanie najmem świadczymy w Gdańsku oraz okolicznych miejscowościach:

  • Pruszcz
  • Borkowo
  • Kowale
  • Straszyn
  • Otomin

  Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

  Szeroka ekspozycja oferty

  Jako profesjonalna agencja najmu szybko i sprawnie znajdujemy bezpiecznych najemców przez odpowiednią ekspozycję ogłoszeń w Internecie.

  Systematyczne kontrole

  W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

  Pełna dokumentacja

  Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

  Bezpieczna umowa najmu

  Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

  Autorski panel Klienta

  Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

  Korzyści finansowe i wolny czas

  Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

  Zarządzanie najmem Gdańsk – przykładowe Opinie Klientów

  Gdańsk i rynek nieruchomości - informacje

  Gdańsk to perła w koronie północnej Polski. Nie tylko centrum kulturalne, ale także gospodarcze. Jednocześnie to jeden z popularniejszych kierunków turystycznych wśród Polaków, jak i zagranicznych turystów. Co warto wiedzieć o Gdańsku?

  Pod kątem liczby ludności Gdańsk plasuje się na 6. miejscu w Polsce – szacuje się, że w stolicy województwa Pomorskiego mieszka niespełna 500 tysięcy mieszkańców. Wraz z Sopotem i Gdynią, Gdańsk tworzy ośrodek aglomeracyjny, czyli Trójmiasto. Ponad tysiącletnia historia miasta sprawia, że Gdańsk jest symbolem północnej Polski. Można znaleźć tutaj zabytki zarówno gotyckie, jak i romańskie czy barokowe. Liczne, efektowne budowle sprawiają, że Gdańsk odwiedzić chce w zasadzie każdy Polak – to nie tylko miasto nadmorskie, ze znakomitym klimatem (np. Gdańsk Jelitkowo), ale także miasto, w którym zawsze coś się dzieje i można znaleźć dla siebie zajęcie mimo słabszej pogody. Działają tutaj liczne teatry, więc życie kulturalne miasta to spora atrakcja nie tylko dla turystów, ale i rdzennych mieszkańców Gdańska.

  Gdańsk rozwija się także pod kątem gospodarczym, będąc kluczowym punktem północnej Polski, położonym nad Bałtykiem. Coraz więcej firm rozpatruje Gdańsk jako swoją potencjalną siedzibę, nic więc dziwnego, że pojawia się sporo nieruchomości adaptowanych na swoje potrzeby przez korporacje czy też duże przedsiębiorstwa. Znaczące uniwersytety i politechniki (np. Uniwersytet Gdański czy też Politechnika Gdańska) sprawiają, że do miasta przeprowadza się wielu młodych ludzi z okolic Gdańska. Dlatego też ceny na gdańskim rynku nieruchomości są względnie stałe i z każdym rokiem notują progres – zapotrzebowania na mieszkania w tym rejonie jest ogromne, co z kolei przekłada się na pozycję najemców. Studenci, pracownicy i całe rodziny, które chcą mieszkać w pięknym Gdańsku, są żywo zainteresowani sytuacją na rynku nieruchomości w Gdańsku i bacznie śledzą wahania kwot za wynajem gdańskich mieszkań czy też kamienic.