Z naszą ofertą wychodzimy do wszystkich właścicieli mieszkań, apartamentów oraz innych nieruchomości w Sopocie, którzy chcą przeznaczyć je na wynajem i zależy im na całościowej, sumiennej obsłudze najmu.

Usługi Fiesta Zarządzanie Najmem Sp. z o.o. oparte są na doświadczeniu i rzetelnej wiedzy, dzięki którym od lat zarządzamy najmem sopockich nieruchomości, spełniając wymagania Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, którą przygotowaliśmy, a także opiniami Klientów z Sopotu, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Nasza oferta obejmuje

 • profesjonalne przygotowanie mieszkania do przekazania do zarządzania najmem
 • przeprowadzenie rzetelnej selekcji i weryfikacji najemców
 • przygotowanie i podpisanie bezpiecznej i kompletnej umowy najmu
 • przekazywanie właścicielowi dochodu z najmu wraz z raportem
 • regularna kontrola wynajmowanego mieszkania oraz najemców w trakcie trwania umowy zarządzania najmem
 • opieka techniczna nad mieszkaniem czyli kontrola i usuwanie wszelkich usterek
 • kontrola i egzekwowanie płatności z tytułu umowy najmu oraz opłat administracyjnych
 • w oparciu o stosowne pełnomocnictwo reprezentowanie właściciela wobec najemców, urzędów i instytucji w sytuacjach związanych z realizacją umowy o zarządzanie najmem
 • analiza i optymalizacja wszystkich opłat związanych z użytkowaniem i najmem nieruchomości
 • prawidłowe zakończenie najmu z końcowym rozliczeniem mediów i kaucji
 • dostęp do panelu klienta online 24h/7 dni w tygodniu (m.in rozliczenia i faktury w PDF).

Warto rozpocząć współpracę

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania szczegółowej oferty.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi najmu w Sopocie?

Usługi Pośrednictwo Zarządzanie najmem
Przygotowanie bezpiecznej umowy najmu
Profesjonalna sesja zdjęciowa
Ekspozycja oferty w Internecie i prasie
Szczegółowa weryfikacja najemców
Depozyt kluczy i dokumentacji najmu (protokoły, zdjęcia)
Comiesięczne raporty rozliczeniowe
Obsługa techniczna nieruchomości (usuwanie usterek, np. cieknący kran)
Windykacja najemców

Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

Szeroka ekspozycja oferty

Jako profesjonalna agencja najmu szybko znajdujemy najemców przez odpowiednią dystrybucję ogłoszeń w Internecie i prasie.

Systematyczne kontrole

W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

Pełna dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

Bezpieczna umowa najmu

Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

Autorski panel Klienta

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

Korzyści finansowe i wolny czas

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

Zarządzanie najmem Sopot – przykładowe Opinie Klientów

Sopot i rynek nieruchomości - informacje

Najbardziej nastawiona na turystów i najchętniej przez nich odwiedzana miejscowość Trójmiasta. Mowa oczywiście o Sopocie, ulubionym letnim kurorcie celebrytów, a jednocześnie świetnym miejscu do życia, dobrze skomunikowanym z innymi dużymi ośrodkami północnej Polski.

Najbardziej nastawiona na turystów i najchętniej przez nich odwiedzana miejscowość Trójmiasta. Mowa oczywiście o Sopocie, ulubionym letnim kurorcie celebrytów, a jednocześnie świetnym miejscu do życia, dobrze skomunikowanym z innymi dużymi ośrodkami północnej Polski.

Sopot to nadmorskie miasto, które ma status uzdrowiska. Miasto ma swój niepowtarzalny klimat i jest znane z licznych imprez, zarówno kulturalnych jak i klubowych. Dzięki temu Sopot jest wdzięcznym kierunkiem odwiedzin ze strony młodych ludzi, jak również tych bardziej dojrzałych, szukających trochę innych rozrywek. Z kolei ciepła woda jak na Bałtyk i szeroka, ładna, strzeżona plaża to atuty, które sprawiają, że do Sopotu przyjeżdżają liczne rodziny z dziećmi, by wypocząć w trakcie wakacji. Jeśli ktoś chce wyjechać nad morze, to Sopot z pewnością jest jednym z pierwszych typów, który przychodzi do głowy.

Legendarnym punktem Sopotu jest molo – to najdłuższe molo nad morzem bałtyckim, które liczy ponad pół kilometra długości. Imprezy tutaj trwają cały rok – bez względu na to, czy to lato, czy to zima, na molo z pewnością coś się dzieje. Podobnie jest zresztą ze słynnym deptakiem Monte Cassino, po którym spacer to obowiązek każdej osoby odwiedzającej Trójmiasto. To kulturalne centrum miasta prowadzące wprost na molo i na sopocką plażę. To wszystko sprawia, że Sopot jest znakomitym miejscem letniego, jak i zimowego czy jesiennego wypoczynku. Ma to również wpływ na to, że nieruchomości w tym mieście są bardzo pożądane – Sopot nie tylko jest bardzo popularnym kurortem morskim, który zachęca także zagranicznych turystów, ale również doskonale skomunikowanym miastem. Dzięki linii SKM w Sopocie mieszka wiele osób, które pracują w Gdańsku czy w Gdyni, a poruszanie się po Trójmieście nie stanowi żadnego problemu.