Współpraca z Fiesta Zarządzanie Najmem to:

Szeroka ekspozycja oferty

Jako profesjonalna agencja najmu szybko i sprawnie znajdujemy bezpiecznych najemców przez odpowiednią ekspozycję ogłoszeń w Internecie.

Systematyczne kontrole

W czasie najmu regularnie kontrolujemy wynajmowane przez nas mieszkania i przesyłamy raporty do właścicieli mieszkań na wynajem

Pełna dokumentacja

Prowadzimy pełną dokumentację najmu zwierającą umowy, protokoły zdawczo-odbiorcze, karty najemców, fotografie, faktury i inne niezbędne dokumenty.

Bezpieczna umowa najmu

Stosujemy sprawdzoną i bardzo bezpieczną umowę najmu, która eliminuje ryzyko związane z kłopotliwymi najemcami.

Autorski panel Klienta

Właścicielom mieszkań na wynajem udostępniamy nasz autorski panel klienta z dostępem 24h/7 i dokumentacją oraz fakturami w PDF.

Korzyści finansowe i wolny czas

Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie tracicie Państwo czasu na dodatkowe obowiązki związane z najmem i jego rozliczaniem.

Zarządzanie najmem Gorzów Wielkopolski – przykładowe Opinie Klientów

Gorzów Wielkopolski i rynek nieruchomości - informacje

O Gorzowie Wielkopolskim mówi się, że leży na siedmiu wzgórzach. Liczba tych wzgórz niekoniecznie wynosi siedem, jednak w ten sposób mieszkańcy lubią nawiązywać do legendarnego Rzymu. Położenie miasta daje niesamowity efekt, kształtuje panoramę i nadaje ciekawego charakteru miastu z licznymi terenami zielonych parków miejskich.

Czy i czym Gorzów Wielkopolski może zachwycić i jak kształtuje się tamtejszy rynek nieruchomości?

Gorzów pod względem turystycznym oferuje inny rodzaj atrakcji niż inne duże polskie miasta. Możemy wybrać się w rejs lodołamaczem czy podziwiać kompletny szkielet nosorożca, ale znajdziemy tu także stare kościoły z przełomu XVIII i XIX wieku, kamienice, ratusz oraz mury obronne. Dużą wartość historyczną na tych terenach ma kompleks Nowego Miasta, które dzięki zachowanym wiekowym kamienicom wpisane zostało do rejestru zabytków. Zdecydowanym wyróżnikiem Gorzowa jest popularny tutaj żużel, dla którego turyści chętnie przyjeżdżają, by móc obejrzeć ekscytujące wyścigi i w tych celach poszukują noclegu w dostępnych dla nich mieszkaniach.

Szkolnictwo wyższe w Gorzowie ciągle się rozwija. Studenci mają do wyboru kilka placówek, w której mogą podjąć się studiów - są to zarówno uczelnie państwowe jak i niepubliczne. Duża liczba szkół sprawia, że wachlarz wyboru kierunków, który mogą podjąć studenci, jest szeroki i dopasowano go pod tutejszy rynek pracy, który charakteryzuje przemysł chemiczny, włókienniczy i motoryzacyjny.

Na rynek nieruchomości mają tu wpływ zdecydowanie bardziej ruchy studentów i osób przyjezdnych do pracy, również tych, którzy chcą podjąć pracę za niemiecką granicą - Gorzów stanowi pod tym kątem idealny punkt. Ceny nieruchomości są bardzo atrakcyjne, jak i samo poznawanie miasta, w którym na każdym kroku czyha element ciekawej historii!